Ռուսաստանյան Գազպրոմբանկի մասնագետները «Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խմբի» VIP-հաճախորդներին ծանոթացրել են բանկի կողմից առաջարկվող ներդրումային հնարավորությունների հետ:
Գազպրոմբանկի խմբի ընկերությունների միջև փորձի փոխանակման ծրագրի շրջանակներում սեպտեմբերի 6-ին «Էրեբունի-Պլազա» բիզնես-կենտրոնում տեղի է ունեցել աշխատանքային հանդիպում Գազպրոմբանկի Անհատական բանկային սպասարկման դեպարտամենտի պարվիրակության և «Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խմբի» VIP-հաճախորդների ու աշխատակիցների միջև: Սեմինարի նպատակն էր`Բանկի խոշոր հաճախորդներին ծանոթացնել Գազպրոմբանկի կողմից առաջարկվող լայն ներդրումային հնարավորությունների հետ, հայտնում է ընկերության մամլո ծառայությունը:
Գազպրոմբանկը շուրջ 16 տարի զբաղվում է անհատական սպասարկում գերադասող հաճախորդների միջոցների կառավարմամբ և ընդգրկված է Private Banking ռուսաստանյան շուկայի առաջատար եռյակում:
Հիշեցնենք, որ այս տարի «Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբը» տոնում է իր 15-ամյա հոբելյանը, որի շրջանակներում կազմակերպվելու են մի շարք թեմատիկ կոնֆերանսներ, սեմինարներ, ինչպես նաև տարբեր տոնական միջոցառումներ:

6 Сентябрь 2013 - 06:55 AMT
VIP-клиентов «Арэксимбанк-группа Газпромбанка» ознакомили с инвестиционными возможностями, предлагаемыми Газпромбанком
В рамках обмена опытом компаний группы Газпромбанка 6 сентября состоялась рабочая встреча делегации Департамента частно-банковского обслуживания Газпромбанка с VIP-клиентами и сотрудниками «Арэксимбанк-группа Газпромбанка». Цель семинара – ознакомление с широкими инвестиционными возможностями, предлагаемыми Газпромбанком своим состоятельным клиентам.
Газпромбанк уже 16 лет занимается управлением капиталами клиентов, предпочитающих индивидуальный уровень обслуживания, и входит в тройку лидеров российского рынка Private Banking.
В этом году «Арэксимбанк-группа Газпромбанка» отмечает свое 15-летие, в рамках которого проходят тематические конференции, семинары, а также различные праздничные мероприятия.