Բանկի 15-ամյա հոբելյանին նվիրված միջոցառումների շրջանակում իրականացվել է աշխատակիցների պատվոգրերի և հուշամեդալների շնորհման հանդիսավոր արարողությունը:
«Առէկսիմբանկ – Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ-իգլխավոր տնօրենը՝ ելույթ ունենալով արարողությանը, մասնավորապես նշել է. «Բացվելով 1998 թվականի դժվար ճգնաժամային ժամանակ, մենք ոչ միայն գոյատևեցինք, այլև կարճ ժամանակում հասանք շոշափելի արդյունքների`զբաղեցնելով իր տեղը ՀՀ բանկային շուկայում: Այս տարիների ընթացքում Բանկը ունենալով հստակ ռազմավարություն` մշտապես կատարելագործել է իր աշխատակիցների մասնագիտական հմտությունները, փորձելով հաճախորդներին տրամադրել առավել ամբողջական և որակյալ սպասարկում: Եվ այսօր Առէկսիմբանկը զբաղեցնում է առաջատար դիրքեր հանրապետության բանկային համակարգում` առաջին հերթին իր անձնակազմի շնորհիվ: Տարեդարձի կապակցությամբ ցանկանում եմ շնորհավորել բոլորիդ և շնորհակալություն հայտնել ձեզ: Ձեր ամենօրյա աշխատանքը, ձեր մարդկային և մասնագիտական հատկանիշները հիմք են հանդիսանում Բանկի հաջող զարգացմանը` ի շահ հաճախորդների և ի շահ երկրի»,- հայտնում է ընկերության մամուլի ծառայությունը:

21 Январь 2014 - 08:39 AMT
К 15-летию ЗАО «Арэксимбанк-группа Газпромбанка» сотрудники банка награждены почетными грамотами и памятными медалями
В рамках мероприятий, приуроченных к 15-летию ЗАО «Арэксимбанк-группа Газпромбанка», прошла торжественная церемония награждения сотрудников почетными грамотами Газпромбанка и памятными медалями.
Выступая на церемонии награждения, Генеральный директор ЗАО «Арэксимбанк-группа Газпромбанка», в частности, сказал: «Открывшись в непростое время кризиса 1998 года, мы не только выстояли, но и за короткий срок добились ощутимых результатов, заняв свою нишу на рынке банковских услуг Армении. Все эти годы Банк имел четкую стратегию развития, постоянно совершенствовал профессиональные навыки сотрудников, стараясь предоставить клиентам максимально полное и качественное обслуживание. Сегодня Арэксимбанк входит в число лидеров банковской системы республики, и большая заслуга в этом принадлежит его коллективу. Хочу поздравить всех вас с юбилеем и сказать большое спасибо. Ваш каждодневный труд, ваши человеческие и профессиональные качества являются основой успешного развития нашего Банка во благо клиентов, во благо страны».