«Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբ»-ն առաջարկում է ձեռք բերել Visa Gold և MasterCard Gold ոչ չիպային քարտեր 1 տարի ժամկետով, 2000 ՀՀ դրամ տարեկան սպասարկման վճարով` առանց չնվազող մնացորդի և համաձայն հաճախորդի կողմից նշված արժույթի:
Բանկից հայտնում են, որ քարտերը տրամադրվում են հաճախորդների ներկայացրած հատուկ կտրոնների հիման վրա` Առէկսիմբանկի բոլոր բաժանմունքներում:
Նախկին ակցիայի շրջանակներում ստացած MasterCard Standard տեսակի հատուկ կտրոններ ներկայացնողներին կտրամադրվեն MasterCard Gold տեսակի ոչ չիպային վճարային քարտեր` 1 տարի ժամկետով, հատուկ 1000 ՀՀ դրամ տարեկան սպասարկման վճարով` առանց չնվազող մնացորդի և համաձայն հաճախորդի կողմից նշված արժույթի:
POS-տերմինալներից և e-commerce ծառայությունից օգտվող հաճախորդներին բանկի Visa և MasterCard քարտերով տարբեր առևտրային կետերում անկանխիկ գնումներ կատարելու դեպքում տրամադրվում է 1% cash-back:

23 Август 2014 - 10:10 AMT
ЗАО «Арэксимбанк-группа Газпромбанка» проводит акцию по предоставлению нечиповых карт Visa Gold и MasterCard Gold. В рамках акции банк предлагает приобрести нечиповые карты Visa Gold и MasterCard Gold со сроком действия 1год, с платой за годовое обслуживание 2000 драмов, без неснижаемого остатка и в указанной клиентом валюте. Карты выдаются при предъявлении клиентом специального талона, который можно получить в любом отделении Арэксимбанка.
Клиенты, предъявившие в Банк специальные талоны MasterCard Standard, выданные банком в течение предыдущей акции, также могут обменять их на нечиповые платежные карты MasterCard Gold со сроком действия 1 год и платой за годовое обслуживание 1000 драмов РА, без неснижаемого остатка и в указанной клиентом валюте.
Клиентам, пользующимся POS-терминалами и услугой e-commerce при оплате покупок посредством карт Арэксимбанка Visa и MasterCard в различных торговых точках республики, предоставляется услуга cash-back в размере 1%.