Ուկրաինական Okean Elzy ռոք խումբը հունիսի 1-ին համերգ կտա Երևանի Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրում: Այս մասին ասել է համերգի կազմակերպիչ Mezzo Production ընկերության տնօրեն Անի Սաղոյանը։
Ավելի վաղ ասվել էր, որ Okean Elzy խումբը պետք է համերգ տար Երևանում 2016-ի ապրիլի 25-ին։ Կազմակերպիչն Azd Production–ն էր, գրում է «ԱՌԿԱ Style»-ը։
Okean Elzy–ն (ուկրաինական անվանումը` «Океан Ельзи») ուկրաինական ռոք խումբ է, որը տարբեր ժանրերում է հանդես գալիս։ Խումբը ստեղխվել է 1994-ի հոկտեմբերի 12–ին Լվովում։ Խմբի մենակատարը Սվյատոսլավ Վակարչուկն է։

17 Март 2016 - 15:31 AMT
Организатором концерта выступает Mezzo Production.1 июня в Спортивно-концертном комплексе имени Карена Демирчяна в Ереване состоится концерт украинской рок-группы «Океан Эльзы», сообщила «АРКА Style» директор компании Mezzo Production Ани Сагоян.
Организатором концерта выступает Mezzo Production.
Ранее сообщалось, что «Океан Эльзы» должен был дать концерт в Ереване 25-го апреля 2016 года. Организатором выступала компания Azd production.
«Океан Эльзы» (украинское написание — «Океан Ельзи») — украинская рок-группа, исполняющая песни в разных жанрах. Группа создана 12 октября 1994 во Львове. Лидером и вокалистом группы является Святослав Вакарчук.