ԱԿԲԱ-Կրեդիտ Ագրիկոլ Բանկն առաջարկում է 2016-ի հուլիսի 1-ից մինչև սեպտեմբերի 30-ն ընկած ժամանակահատվածում ձեռք բերել առնվազն 200.000 դրամին համարժեք վարկային գծով MasterCard Gold քարտեր՝ առանց քարտի առաջին տարվա սպասարկման միջնորդավճարի:
Առաջարկվող MasterCard Gold-ը MasterCard Worldwide վճարային համակարգի պրեմիում դասի քարտ է, որը հաճախորդների ֆինանսական կայունությունն ու ազատությունն ընդգծելու համար է:
MasterCard Gold քարտով տրամադրվող վարկային գիծն ունի արտոնյալ ժամանակահատված, որի շնորհիվ քարտի վարկային միջոցների հաշվին իրականացված վճարային գործարքների դիմաց տոկոսներ չեն հաշվարկվում մինչև վճարային գործարքի իրականացմանը հաջորդող ամսվա 14-րդ օրը: Նշված առավելությունների հետ մեկտեղ MasterCard ընկերությունը մշակել է նաև արտոնությունների միջազգային փաթեթ, որը հնարավորություն է տալիս MasterCard Պրեմիում դասի քարտապաններին վճարումներ իրականացնելաշխարհի տարբեր երկրներում և օգտվել բացառիկ զեղչերից և արտոնություններից:
Լրացուցիչ տեղեկություն ստանալու և արտոնությունների փաթեթին ծանոթանալու համար կարելի է զանգահարել Բանկի (010) 31 88 99 հեռախոսահամարով կամ այցելել կայքէջ:
ԱԿԲԱ-Կրեդիտ Ագրիկոլ Բանկը MasterCard Gold քարտերն առանց քարտի առաջին տարվա սպասարկման միջնորդավճարի առաջարկում է իր գործունեության 20-ամյակի կապակցությամբ:

1 Июль 2016 - 10:21 AMT
АКБА-Кредит Агриколь Банк предлагает в период с 1-го июля по 30 сентября 2016-го года приобрести карты MasterCard Gold с кредитной линией на сумму минимум 200 тысяч драмов без комиссии за первый год обслуживания.
Предлагаемая карта MasterCard Gold принадлежит классу премиум платежной системы MasterCard Worldwide, которая подчеркивает финансовую стабильность и свободу клиента.
Кредитная линия, предоставляемая по карте MasterCard Gold, имеет льготный период, благодаря чему по сделкам, совершенным за счет кредитных средств на карте, проценты не начисляются до 14-го дня месяца, следующего за реализацией платежной сделки.
Наряду с отмеченными преимуществами компания MasterCard Gold разработала также международный пакет льгот, который позволяет картодержателям карт MasterCard класса премиум осуществлять выплаты в различных странах мира и пользоваться эксклюзивными скидками и льготами.
Получить дополнительную информацию и ознакомиться с пакетом льгот можно, позвонив в АКБА-Кредит Агриколь Банк по телефону (010) 31 88 99 или пройдя по ссылке.
АКБА-Кредит Агриколь Банк предлагает карты MasterCard Gold без комиссии за первый год обслуживания в связи с 20-летием своей деятельности.