«Հիմնադիր խորհրդրանը» հաղորդագրություն է տարածել «Սասնա ծռեր» խմբի անդամներից մեկի վիրավորվելու մասին:
«Տեղեկություն ունենք, որ Սեթո Նազարյանին կրծքից վիրավորել են: Նրան տարել են: Սակայն վիճակի մասին տեղեկություն չունենք, վիրավոր է թե մահացած», – ասվում է հաղորդագրության մեջ:
Ավելի ուշ, Ոստիկանության մամուլի խոսնակ Աշոտ Ահարոնյանը ֆեյսբության իր էջում հայտնել է, թե հուլիսի 31-ին՝ ժամը 9.30-ի սահմաններում ՊՊԾ գնդի տարածքից հրազենային վնասվածքով հիվանդանոց է տեղափոխվել զինված խմբի անդամ Սեդրակ Նազարյանը, ում բուժօգնություն է ցուցաբերվել:
Ազգային անվտանգության ծառայությունը հուլիսի 30-ին հանձնվելու վերջնաժամկետ էր ներկայացրել, ոստիկանությունն էլ արգելել էր երթերը դեպի Խորենացի փողոց: ՊՊԾ գնդի մերձակայքում հուլիսի 30-ից պարբերաբար պայթյուններ ու կրակոցներ են լսվում:

31 Июль 2016 - 11:27 AMT
Оппозиционное движение «Учредительный парламент» распространило заявление, в котором сообщается о ранении одного из членов вооруженной группы «Сасна црер», захватившей полк ППС в Ереване.
«У нас есть информация, что Сето Назарян ранен в грудь. Его увезли. Однако у нас нет данных о его состоянии, не знаем жив он или нет», – говорится в сообщении.
Познее пресс-секретарь Полиции РА Ашот Агаронян на своей странице в Facebook заявил, что 31 июля в районе 9:30 с территории ППС с огнестрельным ранением госпитализирован член вооруженной группы Седрак Назарян, которому оказана медпомощь.