ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը սկսում է iPhone 7 սմարթֆոնի վաճառքը, որն առայժմ կարելի է գնել բացառապես Արգիշտի 4/1 սպասարկման կենտրոնում: Սմարթֆոնի գինը 439 900 դրամ է:
Ցանկության դեպքում հեռախոսը կարելի է ձեռք բերել նաև ապառիկ:
«Մեր ընկերությունը շարունակում է իր բաժանորդներին առաջարկել ամենանորարարական ապրանքներն ու ծառայությունները: Այս օրերի ամենապահանջարկված սմարթֆոններից մեկը՝ iPhone7-ը, այժմ կարելի է ձեռք բերել ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ում: Սա ևս մեկ հիանալի առիթ է վայելելու ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գերարագ 4G ցանցի հնարավորությունները»,-ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը, ասվում է ընկերության հաղորդագրության մեջ:

VivaCell-MTS on Wednesday, November 2 announced the start of iPhone 7 sales, the smartphones are now available at Argishti 4/1 service center for AMD 439 900.
The phone can also be obtained with installment loans.
“Our company continues to offer its subscribers the most innovative products and services. One of today's most in-demand smartphones – the iPhone 7 – is already available at VivaCell-MTS. This is just another opportunity to enjoy the possibilities provided by VivaCell-MTS high-speed 4G network,” said VivaCell-MTS General Manager Ralph Yirikian.