Վրաստանի մայրաքաղաք Թբիլիսիում տեղի ունեցած Caucasus SME Banking Club Conference 2017-ի ընթացքում ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ բանկը ներկայացրել է 2013 թվականից ներդրված ոչ ֆինանսական պրոդուկտները և դրանց շրջանակում գործընկերներին տրամադրվող անվճար բիզնես-դասընթացները, ինչպես նաև այս տարիների ընթացքում կուտակած լավագույն փորձը:
«Շատ դեպքերում սեփական բիզնես սկսողները չեն ունենում համապատասխան կրթություն ու հմտություններ և այս պատճառով էլ, չդիմանալով մրցակցությանը, շատ շուտ դուրս են մղվում շուկայից: 21-րդ դարը մրցակցային առավելությունների և գիտելիքահեն բիզնեսի վարման շրջան է: Հենց այս հանգամանքը և ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ բանկի կողմից որդեգրված` կայուն ու վստահելի գործընկեր լինելու տեսլականը դրդեցին մեզ վերաիմաստավորելու հարաբերությունները հաճախորդների հետ: Մենք վստահ ենք, որ առաջընթացի և զարգացման հիմնական գրավականը փոխօգնության վրա հիմնված կայուն, երկարաժամկետ, վստահելի գործընկերային հարաբերություններն են: Այս ամենը հնարավոր է միայն այն դեպքում, երբ կունենանք գրագետ բիզնես հարաբերություններ: Թվարկված գործոնների ստեղծման և խոչընդոտների չեզոքացման համար բանկն ընտրել է իր գործընկերներին հավելյալ գիտելիքների և իր կողմից կուտակած փորձի տրամադրման ճանապարհը», – իր խոսքում նշել է բանկի Մարքեթինգի և զարգացման վարչության ղեկավար Արսեն Մելքոնյանը, ասվում է բանկի հաղորդագրության մեջ:
Թբիլիսիում իրականացվող Caucasus SME Banking Club Conference 2017-ին մասնակցում էին Հայաստանի, Վրաստանի, Ուկրաինայի, Բելառուսի, Ռուսաստանի և Ղազախստանի ֆինանսաբանկային համակարգի ներկայացուցիչներ:

At the Caucasus SME Banking Club Conference 2017 in Tbilisi, Georgia, ACBA Credit Agricole Bank presented its non-financial products available since 2013 and the business courses the bank is providing to its partners, as well as the experience it has accumulated throughout the years.
“Very often those starting a business lack relevant education and skills and soon get pushed out of the market,” head of marketing department Arsen Melkonyan said in his speech.
“The 21st century is an era of doing business based on competitive advantages and knowledge. This factor and the bank’s determination of being a sustainable and relyable partner made us reassess customer relations.”
“We are confident that sustainable, long-term, trusted partnership based on mutual assistance is the key to progress and development," Melkonyan said, adding that only competent business relationships create such an atmosphere.
“To create the aforementioned factors and eliminate obstacles, the bank has chosen the path of providing additional knowledge and extensive experience to its partners.”
Representatives of financial and banking systems of Armenia, Georgia, Ukraine, Belarus, Russia and Kazakhstan participated in the Caucasus SME Banking Club Conference 2017.