Ռոքի սիրահարների համար MadFest-ը կազմակերպում է ռոքի 2 օր Սևանա լճի ափին։ Հուլիսի 29-ին՝ առավոտյան ժամը 8:oo-ին, կազմակերպվելու է մասնակիցների գնացքով տեղափոխությունը Երևանից Սևան։
Հուլիսի 29-ին և 30-ին ցերեկային ժամանցն ու afterparty-ն կապահովեն Rijj Hower-ն ու Lucy Sówa-ն։
Երեկոյան կսկսվի Ռոք Ֆեսթը՝ հայտնի երաժիշտների մասնակցությամբ՝ Vostan Hayots, Mad Nation, Lousnelius, FairWind, Aratta Band, Adana Project, INOGEN, Lab.Docz և այլոք։
Հատուկ հյուր՝ The Band 36.6:
Օրվա ընթացքում սպասվում են ջրային ատրակցիոններ, հետաքրքիր խաղեր, ժամանց և անակնկալներ կազմակերպիչների կողմից։ Իսկ երեկոները կանցկացնենք մեծ խարույկի շուրջ բալլադային ռոք երաժշտության ուղեկցությամբ։
Գիշերակացի համար բոլոր ցանկացողները կարող են օգտվել վրաններից, որոնք կտրամադրվեն կազմակերպիչների կողմից։
Վրանների արժեքը ըստ տեղի և չափի կտատանվի՝ անձը 1000, 1500, 2000 դրամի սահմաններում։ Տոմսերի արժեքը՝ 5000 դրամ:

A 2-day rock festival will be held July 29-30 by the lake of Sevan, featuring a stellar line-up of Armenian musicians.
Participating in the event are Vostan Hayots, Mad Nation, Lousnelius, FairWind, Aratta Band, Adana Project and Inogen among others.
You can take an 8am electric train on July 29 to get to the festival venue, spend the day at the lakeside enjoying water attractions and gather at bonfires around the nighttime to hear your favorite rock ballads.
The festival ticket price stands at AMD 5000, the tent price ranges from AMD 1000 – 2000 per person.