ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը տեղեկացնում է, որ մինչև սեպտեմբերի 21-ը ներառյալ Samsung Galaxy Note8 պատվիրելու դեպքում գնորդը նաև կստանա Samsung DeX աքսեսուար:
Samsung Galaxy Note8 սմարթֆոնի գինը 579 900 դրամ է: Սարքը կարելի է գնել թե՛ կանխիկ, և թե՛ ապառիկ եղանակով:
Պատվերը կարելի է տեղադրել առցանց կամ այցելելով ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի սպասարկման կենտրոն: Առցանց պատվիրելուց հետո անհրաժեշտ է մինչև սեպտեմբերի 21-ը ներառյալ այցելել մոտակա սպասարկման կենտրոն՝ վճարում կատարելու համար: Կանխիկ եղանակով գնման պատվերը տեղադրելիս` անհրաժեշտ է ամբողջությամբ վճարել սմարթֆոնի արժեքը, իսկ ապառիկի դեպքում՝ կանխավճարի գումարը (նախատեսված լինելու դեպքում) կրկին մինչև սեպտեմբերի 21-ը` ներառյալ:
Բաժանորդները կկարողանան ստանալ Samsung Galaxy Note8 հեռախոսը և Samsung DeX աքսեսուարը՝ սկսած սեպտեմբերի 22-ից՝ ներկայացնելով անձը հաստատող փաստաթուղթ:
«Հերթական անգամ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ն իր բաժանորդներին հասանելի է դարձնում նոր բարձրակարգ սմարթֆոն, այս անգամ՝ Samsung Galaxy Note8 սմարթֆոնը, որն առանձնանում է առաջադեմ լուծումներով և յուրահատուկ դիզայնով: Մեզ համար կարևոր է, որ մեր բաժանորդները ցանկության դեպքում կարողանան օգտվել շարժական հաղորդակցության ամենանորարարական, բարձրորակ և հարմարավետ սարքերից»,-ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը, հայտնում է ընկերության մամուլի ծառայությունը:
Մանրամասն տեղեկություններ ստանալու համար կարելի է օգտվել www.mts.am կայքից, զանգահարել 111 անվճար հեռախոսահամարով, հաղորդակցվել ընկերության հետ «111 օնլայն» պորտալի միջոցով, կամ այցելել սպասարկման կենտրոններից որևէ մեկը:

VivaCell-MTS announced on Thursday, September 7 that in case of pre-ordering a Samsung Galaxy Note8 smartphone by September 21, users can also get a Samsung DeX accessory.
The smartphone costs AMD 579 900 and can be purchased both in cash and by installment.
Օrders can be made online or by visiting a VivaCell-MTS service center. In case of an online order, subscribers should visit the nearest service center by September 21 to make a payment. In case of cash purchase, users should pay the whole price of the smartphone; in case of a purchase by installment, one should pay the sum of the respective down payment (if applicable) again till September 21.
Subscribers will receive the Samsung Galaxy Note8 smartphone and Samsung DeX accessory starting from September 22 by submitting their ID.
“Once again VivaCell-MTS offers its subscribers a new high-end smartphone, this time the Samsung Galaxy Notef8, which stands out with its state-of-the-art features and unique design. It is important that we give our subscribers an opportunity to use the most innovative, high-quality and convenient mobile devices, in case of a willingness to do so,” VivaCell-MTS General Manager Ralph Yirikian said.