Փետրվարի 26-ից մարտի 1-ը Բարսելոնայում ընթացող MWC 2018 ցուցահանդեսում, Lenovo ընկերության ղեկավար Յան Յուանցինն ակնարկել է լրագրողներին Motorola RAZR դիզայնի հնարավոր վերարտադրման մասին:
Այժմ Motorola-ն պատկանում է չինական Lenovo-ին:
Ըստ Յան Յուանցինի, ժամանակակից տեխնոլոգիաները, հատկապես ճկուն դիսփլեյները, թույլ են տալիս բազում նորամուծություններ կիրառել սմարթֆոնների դիզայնում, ինչը հույս է տալիս, որ շուտով «նոր RAZR» կհայտնվի, գրում է Ferra.ru-ն:
Այդպիսով, կա հավանականություն, որ Lenovo-ն RAZR ապրանքանիշը զուտ մեկ սմարթֆոնի համար չի օգտագործի, այլ կաշխատի նույնքան հետաքրքիր բան ստեղծել, որքան օրիգինալն էր, օրինակ, բարակ ծալովի հեռախոս ծալվող դիսփլեյով:

На выставке MWC 2018, которая проходит в Барселоне с 26 февраля по 1 марта, глава компании Lenovo Ян Юаньцин намекнул журналистам на возможное возрождение культвого дизайна Motorola RAZR.
Сейчас Motorola принадлежит именно китайской Lenovo.
По словам Яна Юаньцина, современные технологии, особенно гибкие дисплеи, позволяют использовать все больше инноваций в дизайне смартфонов, что дает надежду на скорое появление «нового RAZR», пишет Ferra.ru.
Таким образом, есть вероятность, что Lenovo не просто использует бренд RAZR для одного из своих смартфонов, а постарается создать что-то настолько же интересное, как оригинал, например, тонкий смартфон-раскладушку со складным дисплеем.