Հայազգի երգչուհի Քրիստինա Սարգսյանը, որը հանդես էր գալիս Քրիստինա Սի (Kristina Si) բեմական անունով, չի երկարացրել պայմանագիրը Black Star լեյբլի հետ և հեռացել է հայտնի ռուսաստանցի կատարող Տիմատիի նախագծից: Այդ մասին ասվում է Instagram-ում լեյբլի պաշտոնական էջում:
Երգերի իրավունքները և բեմական անունը պատկանում են Black Star-ին, որը պաշտոնապես հայտարարել է, որ ավարտել է համագործակցությունը երգչուհու հետ:
«Black Star-ը հայտնում է, որ երգչուհու երաժշտական ստեղծագործությունների բոլոր հեղինակային և կից իրավունքները, լուսանկարներն ու տեսաբովանդակությունը, այդ թվում երաժշտական տեսահոլովակները և Kristina Si ապրանքանիշը պատկանում են Black Star-ին»,-ասվում է հայտարարության մեջ:
Սարգսյանն իր հերթին հայտարարել է, որ շարունակելու է մենակատարի կարիերան, բայց դեռ չգիտի, թե ինչ բեմական անվան տակ:

6 Март 2018 - 13:51 AMT
Певица армянского происхождения Кристина Саркисян, выступавшая под псевдонимом Кристина Си (Kristina Si), не стала продлевать контракт с лейблом Black Star и покинула проект российского исполнителя Тимати. Об этом сообщается на официальной странице лейбла в Instagram.
Права на песни и сценическое имя остались у лейбла. Музыкальный лейбл Black Star официально объявил об окончании сотрудничества с певицей.
«Black Star сообщает, что все авторские и смежные права на музыкальные произведения певицы, которые были выпущены в период сотрудничества с лейблом, фото- и видео- контент, в том числе музыкальные видеоклипы и товарный знак Kristina Si/Кристина Си принадлежат музыкальному лейблу Black Star»,- говорится в заявлении лейбла.