Հայտնի բրիտանական The Chemical Brothers խումբը համերգ կտա Վրաստանում:
Համերգը տեղի կունենա սեպտեմբերի 1-ին Ռուսթավի քաղաքի Միջազգային մոտոպարկում: Տոմսերը կվաճառվեն ապրիլի 21-ից:
Դուետը ելույթ կունենա Վրաստանում Black Sea Jazz festival միջազգային փառատոնի և Check in Georgia կառավարական նախագծի շրջանակում, որի նպատակն է ավելի ճանաչելի դարձնել երկիրը:
Համերգի անցկացման վայրը Թբիլիսիից 20 կմ հեռավորության վրա է:
The Chemical Brothers-ը բրիտանական երաժշտկան դուետ է, որն աշխատում է էլեկտրոնային երաժշտության ժանրում: Fatboy Slim, The Prodigy և The Crystal Method-ի հետ մեկտեղ դա բիգ-բիթը ներկայացնող և հիմնադիր ամենահայտնի խմբերից մեկն է:

Знаменитая британская группа The Chemical Brothers выступит с концертом в Грузии.
Концерт состоится 1 сентября в Международном мотопарке в городе Рустави. Билеты будут доступны с 21 апреля.
Дуэт выступит в Грузии в рамках Международного фестиваля Black Sea Jazz festival и правительственного проекта Check in Georgia, направленного на популяризацию страны.
Место проведения концерта расположено в 20 километрах от грузинской столицы.
The Chemical Brothers — британский музыкальный дуэт, работающий в жанре электронной музыки. Наряду с Fatboy Slim, The Prodigy и The Crystal Method являются одним из известнейших коллективов-представителей и основоположников биг-бита.