Ռուս երգչուհի և հեռուստահաղորդավար Օլգա Բուզովան սեպտեմբերին Երևան կժամանի որպես Comedy Club փառատոնի հյուր: Այդ մասին հայտարարել է ինքը կատարողը:
«Ուրախ եմ, որ արդեն սեպտեմբերին Հայաստան կայցելեմ: Թեկուզ ոչ մենահամերգով, այլ որպես արդեն ինձ հարազատ դարձած Comedy Club շոուի փառատոնի հրավիրյալ հյուր: Վստահ եմ, որ նկարահանումներն, ինչպես միշտ, կանցնեն թեթև և անկաշկանդ ուրախության մթնոլորտում, իսկ ինձ կհաջողվի մի քանի ազատ ժամ ունենալ և զբոսնել Հանրապետության հրապարակով, զմայլվել Կասկադով և զգալ այդ անհավանական քաղաքի մթնոլորտը»,-ասել է Բուզովան:
Բուզովայից բացի Երևանում Comedy Club-ի հյուրերը կլինեն ռուսական շոու բիզնեսի նաև այլ աստղեր:
«Լեռներ, արև ու Comedy Club՝ գերազանց համադրություն սեպտեմբերյան հանգստյան օրերի համար: Վաղուց էի ուզում Երևանում լինել, որի մասին միշտ հիացմունքով են խոսում իմ ընկերները, և վերջապես, երազանքս կկատարվի: Արդեն կանխազգում եմ, թե ինչպես եմ զբոսնելու քաղաքի գեղեցիկ փողոցներով, և, իհարկե, համտեսելու տեղի խոհանոցը»,-հայտարարել է հաղորդավար Ելենա Լետուչայան:
«Միշտ հաճելի է վերադառնալ այնտեղ, ուր գեղեցիկ է, համեղ ու շատ անկեղծ: Առավել ևս այդպիսի ընկերակցությամբ: Չգիտեմ, կստացվի այս անգամ լինել ֆանտաստիկ գեղեցկություն ունեցող Սևանում, բայց եթե մտադիր եք Հայաստան այցելել, անպայման ընդգրկեք այն ձեր ուղևորության մեջ»,- գրել է DJ Smash-ը:
Սեպտեմբերի 15-ին և 16-ին Երևանը կվերածվի նաև հումորի մայրաքաղաքի. այստեղ առաջին անգամ կանցկացվի Comedy Club փառատոնը։ ՀՀ մայրաքաղաք կժամանեն հայտնի շոուի բոլոր ռեզիդենտները՝ Պավել Վոլյան, Գարիկ Մարտիրոսյանը, Գարիկ Խառլամովը, Տիմուր Բատրուտդինովը, Դեմիս Կարիբիդիսը, Անդրեյ Սկորոխոդը, Միխայիլ Գալուստյանը, Ալեքսանդր Ռեվվան, Զուրաբ Մատուան, Անդրեյ Ավերինը, Դմիտրի «Լյուսյոկ» Սոռոկինը, Մարինա Կրավեցը, «Սմիրնով, Իվանով, Սոբոլեվ» եռյակը, Դմիտրի Գրաչովը, USB խումբը:Միջոցառման գլխավոր իրադարձությունը Մարտիրոսյանի վերադարձն է։ Հայաստանում նկարահանված թողարկումները կցուցադրվեն աշնանը ՏՆՏ-ով:

4 Сентябрь 2018 - 10:00 AMT
Российская певица и телеведущая Ольга Бузова в сентябре приедет в Ереван в качестве гостя фестиваля Comedy Club. Об этом заявила сама поп-исполнительница.
«Я рада, что уже в сентябре приеду в Армению. Пусть даже не и с сольным концертом, а как приглашенный гость уже ставшего мне практически родным шоу Comedy Club. Уверена, съемки как обычно пройдут в легкой и непринужденной атмосфере веселья, а я смогу выделить несколько свободных часов и прогуляться по площади Республики, полюбоваться Каскадом и прочувствовать атмосферу этого невероятного города»»,- заявила Бузова.
Помимо Бузовой, гостями фестиваля Comedy Club в Ереване станут и другие звезды российского шоу-бизнеса.
«Горы, солнце и Comedy Club! По-моему, это отличное сочетание для сентябрьских выходных. Я давно хотела съездить в Ереван, о котором всегда с большим восхищением рассказывают мои друзья, и наконец моя мини-мечта сбудется. Уже предвкушаю, как буду гулять по его красивым улочкам и, конечно, дегустировать местную кухню»,- заявила ведущая Елена Летучая.
«Всегда приятно вернуться туда, где красиво, вкусно и очень душевно. Тем более в такой классной компании. Не знаю, получится ли у меня в этот раз доехать до фантастического озера Севан, но если вы планируете свое путешествие в Армению, то обязательно включите поездку к нему в свою программу»,- отметил DJ Smash.
15 и 16 сентября в Ереване впервые пройдет фестиваль Comedy Club. В эти дни на улицах Еревана можно будет встретить не только резидентов проекта (и даже Гарика Мартиросяна, который вернется на сцену после долгого отсутствия), но и звезд – Ольгу Бузову, Елену Летучую, Арарата Кещяна, Наталью Еприкян, DJ Smash, певца Тата Симоняна, дизайнера Ваана Хачатряна, ресторатора Гаяне Бреиову и многих других. Зрители смогут увидеть спецвыпуски из Армении уже этой осенью на телеканале ТНТ.