Ամերիկահայ մոդել և հեռուստաաստղ Քիմ Քարդաշյանը և հայտնի կատարող Քանյե Ուեսթը չորրորդ անգամ ծնող են դարձել: Այդ մասին Քարդաշյանը հայտնել է իր Twitter-ում:
Նա գրել է, որ տղա է ծնվել: Ըստ մոդելի, փոխնակ մոր կողմից ծննդաբերած տղան շատ նման է քրոջը՝ 1 տարեկան Չիկագոյին: «Վստահ եմ, որ նա դեռ շատ է փոխվելու, բայց հիմա կարծես նա լինի»,-հավելել է Քարդաշյանը:
Քիմ Քարդաշյանն ամուսնու հետ դաստիարակում է 5-ամյա Նորթին, 3-ամյա Սեյնթին և 1 տարեկան Չիկագոյին: Երրորդ երեխան նույնպես լույս աշխարհ է եկել փոխնակ մոր օգնությամբ: Երկրորդ որդու՝ Սեյնթի, ծնվելուց հետո բժիշկները զգուշացրել էին Քիմին, որ նոր հղիությունները սպառնալիք կլինեն նրա կյանքին և առողջությանը:

11 Май 2019 - 06:42 AMT
Американская светская львица и модель армянского происхождения Ким Кардашьян и исполнитель Канье Уэст стали родителями в четвертый раз. Об этом Кардашьян написала в своем Twitter.
Она сообщила, что на свет появился мальчик. По словам модели, выношенный суррогатной матерью ребенок очень сильно похож на Чикаго – годовалую дочь звездной пары. «Я уверена, что он сильно изменится, но сейчас он выглядит в точности, как она», – добавила Кардашьян.
Сейчас пара воспитывает пятилетнюю дочь Норт, трехлетнего сына Сейнта и годовалую дочь Чикаго. Третий ребенок также был рожден суррогатной матерью. После рождения Сейнта медики предупредили Ким, что дальнейшие беременности будут представлять угрозу ее жизни и здоровью из-за того, что у нее было приращение плаценты.