Ամերիաբանկը մեկնարկում է «Սմարթ հաշիվ՝ սմարթ հեռախոս» գովազդային արշավը: Արշավի շրջանակում այն հաճախորդները, ովքեր նոյեմբերի 4-ից մինչև դեկտեմբերի 3-ը ներառյալ կբացեն «Սմարթ» հաշիվ Ամերիաբանկում և կմասնակցեն գովազդային վիճակախաղին, կստանան հնարավորություն շահելու IPhone X սմարթֆոն:
Նշված ժամանակահատվածում «Սմարթ» հաշիվ բացած բոլոր հաճախորդներին մինչև դեկտեմբերի 10-ը SMS հաղորդագրությամբ կուղարկվի հերթական համար, և դեկտեմբերի 11-ին կայանալիք վիճակահանության արդյունքում կընտրվի երջանիկ հաղթողը:
Հաղթող մասնակցի հերթական համարը կհրապարակվի Բանկի պաշտոնական կայքում և ֆեյսբուքյան էջում, հաղթող հաճախորդի հետ կապ կհաստատվի Բանկում գրանցված հեռախոսահամարով և/կամ էլ. փոստով: Գովազդային արշավի շրջանակում հաշիվ բացած բոլոր հաճախորդները կստանան MasterCard Gold վճարային քարտ՝ անվճար սպասարկմամբ:

Ameriabank has announced the launch of its Smart Account – Smart Phone promotional campaign, which means clients, who will open a Smart account at Ameriabank from November 4 to December 3 and will take part in the promotional draw, will get the chance of winning an iPhone X smartphone.
Everyone who will opens a Smart account during this period will get SMS messages with regular numbers by December 10, and one happy winner will be selected in a draw to be held on December 11.
The winning number will be announced on the Bank’s official website and Facebook page, and the client will be contacted by the phone number and/or email address registered at the Bank.
All clients opening an account within the promotional campaign will also get a MasterCard Gold payment card with no service fee.