IDBank-ի «Մալաթիա» մասնաճյուղը վերաբացվել է․ նոր մասնաճյուղը լիովին համապատասխանում է IDBank-ի նորարար մոտեցմանն ու ծառայում է հաճախորդների հարմարավետ սպասարկմանը։
Րաֆֆու փողոցի 39/61 հասցեում վերաբացվող «Մալաթիա» մասնաճյուղում ստեղծված են բոլոր պայմանները հաճախորդների բարձրակարգ սպասարկումն ապահովելու համար, իսկ նորարար միջավայրն ու տեխնոլոգիական լուծումներն էլ ավելի հաճելի կդարձնեն այցելությունը Բանկ:
Կարևորելով հաճախորդների հարմարավետությունը՝ մասնաճյուղում կգործի նաև IDBanking 24/7 սպասարկման գոտի, որի միջոցով կարելի է միայն մուտքագրելով հեռախոսահամար, փոխանցում կատարել IDBank-ի հաշվեհամարի, համալրել իրավաբանական անձի հաշիվը, ինչպես նաև շուրջօրյա օգտվել հարյուրավոր ծառայություններից՝ կանխիկի մուտքագրում/ ելքագրում, հաշիվների համալրում, կոմունալ վճարումներ և շատ ավելին։
IDBank-ի մանրածախ բիզնեսի գծով տնօրեն Սուրեն Մարգարյանի խոսքով՝ մասնաճյուղային ցանցի կատարելագործումը միտված է հաճախորդների գոհունակության բարձրացմանն ու հարմարավետ սպասարկումն ապահովելուն։
«Որպես թվային բանկ IDBank-ը շարունակաբար աշխատում է առցանց հարթակների հնարավորությունների ընդլայնման ուղղությամբ, միևնույն ժամանակ մենք համարում ենք, որ մասնաճյուղերի պատշաճ վերազինումը պարտադիր է՝ ապահովելու համար հաճախորդների լավագույն փորձառությունը», – նշել է Սուրեն Մարգարյանը։
IDBank-ն ունի 13 մասնաճյուղ, որոնք գործում են Երևանում, Աբովյանում, Գյումրիում, Վանաձորում, Էջմիածնում։

23 Ноябрь 2022 - 09:30 AMT
Состоялось переоткрытие филиала «Малатия» IDBank-а. Как отметили из отдела коммуникаций банка, новый филиал полностью соответствует инновационному подходу IDBank-а и поддерживает удобное обслуживание клиентов.
В филиале «Малатия», расположенном на улице Раффи 39/61, созданы все условия для качественного обслуживания клиентов. Кроме того, технологические решения и инновационная среда сделают посещение Банка еще более приятным.
Ориентируясь на удобство клиентов, в филиале также будет работать зона обслуживания IDBanking 24/7, через которую круглосуточно можно будет воспользоваться сотнями услуг: ввод/вывод наличных, пополнение счета, коммунальные платежи, пополнение счета юридического лица, а также, если ваш номер телефона привязан к вашему счету в IDBank, то введя номер телефона можно также пополнить свой банковский счет.
По словам директора розничного бизнеса IDBank-а Сурена Маргаряна, совершенствование филиальной сети направлено на повышение удовлетворенности клиентов и обеспечение более удобного обслуживания.
«Являясь цифровым банком, IDBank постоянно работает над расширением возможностей онлайн-платформ, в то же время мы считаем, что надлежащее переоснащение отделений является обязательным условием для обеспечения наилучшего обслуживания клиентов», — сказал Сурен Маргарян.