Մարտի 10-ին, 11-ին և 12-ին IDBank-ը մասնակցում է DigiTec էքսպոյին՝ հանդես գալով Իդրամի հետ համատեղ տաղավարում: «Բարի գալուստ ID տաղավար, որտեղ կենտրոնում դու ես»․ այս կարգախոսով են հանդես գալիս IDBank-ն ու Իդրամը՝ ներկայանալով որպես մեկ միացյալ էկոհամակարգ։
IDBank-ի մանրածախ բիզնեսի գծով տնօրեն Սուրեն Մարգարյանի խոսքով՝ Բանկը շարունակում է առաջարկել պրոդուկտներ, որոնք լիարժեք համապատասխանում են հաճախորդների աճող կարիքներին։
«Ամիսներ առաջ Բանկը թողարկեց Հայաստանում առաջին Visa Travel Card-ը՝ մոտիվացնելով մեր հաճախորդներին ավելի հաճախ բացահայտել աշխարհի քարտեզը IDBank-ի Travel քարտերի հետ և ստանալ մեծ արտոնություններ՝ ճանապարհորդելիս, արտերկրում այդ քարտերով վճարումներ կատարելիս։ Ի դեպ, DigiTec էքսպոյի օրերին պատվիրելով IDBank-ի Travel քարտը Idram&IDBank հավելվածի կամ IDBanking.am հարթակի միջոցով՝ կարելի է մասնակցել դեպի Մոնտենեգրո երկու անձի համար նախատեսված ուղևորության խաղարկությանը»,-ասել է նա։
«Դե իսկ եթե հանգստի ու ժամանցի համար հենց այս պահին առանձնացված բյուջե չունեք, ապա կարող եք ձեզ թույլ տալ ավելին Rocket Line-ի հետ՝ վճարելով հանգստի համար թվային ապառիկի միջոցով, հեռու մնալով թղթաբանությունից, հերթերից, բանկ այցելելու անհրաժեշտությունից և պարզապես վայելելով վճարման ընթացքը»,-ասվում է հաղորդագրության մեջ։
Բանկից հիշեցնում են, որ Rocket line թվային ապառիկը ոչ միայն հնարավորություն է տալիս Idram&IDBank հարթակի հաճախորդներին անտոկոս գնումներ կատարել 5000-ից ավելի վաճառակետերում և առցանց խանութներում, այլ նաև այդ վաճառակետերին հնարավորություն է տալիս Rocket line 0% ծրագրին միանալիս լրացուցիչ հաճախորդներ ներգրավել, ավելացնել իրենց հաճախորդների լոյալությունը, վաճառքների ծավալը։
Բանկի Կորպորատիվ Բիզնեսի գծով տնօրեն Տիգրան Մխիթարյանի խոսքով՝ կորպորատիվ բիզնեսի համար գրավիչ առաջարկներ են բերել:
«Խոսքը մասնավորապես փաթեթային լուծումների մասին է, որոնք ներառում են բիզնես բանկային հաշվի բացում և սպասարկում, փոխանցումների և վճարումների իրականացում, Visa Business կամ Visa Business Platinum քարտի բացում, Rocket Line 0% թվային ապառիկի շրջանակում համագործակցություն, վճարային ամբողջական գործիքակազմի POS/vPOS/QR-ի տրամադրում և ավելին», – նշել է Տիգրան Մխիթարյանը։
«Ձեր բիզնեսը՝ մեր լուծումները»․ այս կարգախոսի ներքո Բանկը կորպորատիվ հաճախորդներին բացի փաթեթային լուծումներից տալիս է նաև հարմար տեխնոլոգիական գործիք՝ IDBusiness Mobile բջջային հավելվածը, որը ներբեռնելով՝ կարելի է․

From March 10 to March 12, IDBank is taking part in the DigiTec Expo exhibition, presenting its products in a joint booth with Idram.
"Welcome to the ID booth where you are in the center." Under this slogan, IDBank and Idram with their partners represent a single ecosystem at the annual DigiTec exhibition.
According to IDBank's Retail Business Director Suren Margaryan, the Bank continues to offer products that fully meet the growing needs of customers. “A few months ago, the Bank issued the first Visa Travel Card in Armenia, motivating our clients to explore the world map more often with IDBank Travel cards and get great privileges when traveling and making payments abroad with these cards. At the same time, by ordering an IDBank Travel Card through the Idram&IDBank application or the IDBanking.am platform during the days of the DigiTec exhibition, you will be able to take part in the drawing of a trip to Montenegro for two.”
And if you do not have a budget allocated for recreation and entertainment right now, you can afford more with Rocket Line, paying for your vacation in digital installments, without documentation, queues, need to visit the bank and just enjoy the payment process.
The Rocket Line digital installment plan not only allows customers of the Idram&IDBank platform to make interest-free purchases in more than 5,000 points of sale and online stores, but also allows these outlets to attract additional customers and increase sales.
According to Tigran Mkhitaryan, Corporate Business Director of the Bank, there are attractive offers for corporate business: “In particular, we have package solutions that include opening and maintaining a bank account for business, making transfers and payments, opening Visa Business or Visa Business Platinum cards, cooperation within Rocket Line 0% digital installment, full payment POS/vPOS/QR- tools and much more,” says Tigran Mkhitaryan.
"Your business, our solutions". Under this slogan, in addition to package solutions, the Bank provides corporate clients with a convenient technological tool – the IDBusiness Mobile application, by downloading which you can:
-Top up business accounts through a mobile application,
-Manage funds,
-Make online transfers and payments in seconds,
-Cashless exchange of foreign currencies in seconds
-In a matter of seconds, replenish deposits, repay loans and much more.
You can read the conditions of the Travel card here. For more information on corporate business package offers, please follow the link.