Ապրիլի 28-ին և 29-ին Մերիդիան Էքսպո կենտրոնում առաջին անգամ կանցկացվի Career City Fest-ը։ Այստեղ թեկնածուները կհանդիպեն իրենց ապագա գործատուներին և հնարավորություն ունեն գտնելու իրենց երազանքի աշխատանքը։
IDBank-ը մասնակցում է #CCF-ին՝ նպատակ ունենալով ներկայացնել իր բրենդն ու կորպորատիվ մշակույթը։ Բանկը ոչ միայն կպատմի այս պահին առկա հաստիքների և IDBank-ում աշխատելու հնարավորությունների մասին, այլ նաև մի շարք անակնկալներով հանդես կգա։
IDBank-ի ուսուցման և զարգացման կենտրոնի ղեկավար Աննա Զարգարյանի խոսքով՝ բոլոր նրանք, ովքեր կայցելեն IDBank-ի գունեղ տաղավար, հնարավորություն կունենան անցնելու վիկտորինան, որի արդյունքներով էլ կկարողանան մասնակցել խաղարկությանը և շահել օդապարիկով թռիչքի 2 տոմս և մի շարք այլ անակնկալներ։
«Career City Fest-ի շրջանակում ենք որոշել ենք երազանքներ իրականացնել և օդապարիկներով մեր տաղավարը խորհրդանշում է այն թռիչքի հնարավորությունը, որը մենք տալիս ենք մեր թիմակիցներին և նրանց, ովքեր դեռ կմիանան մեր նարնջագույն թիմին», – ասել է Աննա Զարգարյանը։
Որպես գործատու IDBank-ը մի շարք արտոնություններ է տալիս իր աշխատակիցներին և քանի որ հանդիսանում է Հայաստանի ամենադինամիկ զարգացող բանկերից մեկը, մշտապես առաջարկում է շուկայի պահանջներին համապատասխանող և զարգացման մեծ հեռանկարներ ենթադրող աշխատատեղեր։
Մարդկային կապիտալի կառավարման գծով տնօրեն Մարիանա Էդիլյանն էլ պատմել է IDBank-ի՝ աշխատաշուկայում վարած քաղաքականության, գործընկերների հետ շփման ձևաչափի և կորպորատիվ մշակույթի մասին։
IDBank-ի հետ որպես գործատուի ավելի լավ ծանոթանալու ցանկության դեպքում ապրիլի 28-ին և 29-ին կարելի է այցելել բանկի տաղավար։

On April 28 and 29, Career City Fest will be held for the first time at the Meridian Expo Center. Here, jobseekers will meet their future employers and have the opportunity to find their dream job.
IDBank will participate in CCF with the aim of presenting its brand and corporate culture. The Bank will not only tell about the currently available positions and opportunities to work at IDBank, but will also come up with a number of surprises.
According to Anna Zargaryan, head of IDBank's training and development center, those who visit IDBank's colorful booth will have an opportunity to take a quiz, the results of which will allow them to participate in the draw and win 2 tickets for a hot air balloon flight and a number of other surprises. "Within the framework of Career City Fest, we have decided to make dreams come true and our booth with balloons symbolizes the flight opportunity that we give to our teammates and those who will join our orange team," says Anna Zargaryan.
As an employer, IDBank gives a number of privileges to its employees and, as it is one of the most dynamically developing banks in Armenia, it always offers jobs that meet market requirements and imply great development prospects.
In a viseo published on Youtube, Human Resources Management Director Mariana Edilyan tells about IDBank's policy in the labor market, the format of communication with colleagues and the corporate culture.