Մայիսի 30-ից մինչև դեկտեմբերի 30-ը կարելի է ձեռք բերել IDBank-ի Visa Business Platinum վճարային քարտը 3000 դրամ ամսական կամ 30,000 դրամ տարեկան սպասարկման վճարով: Սա նշանակում է, որ Հայաստանում IDBank-ի կողմից առաջինը ներկայացված պրեմիում դասի բիզնես քարտն այժմ կարող է ծառայել Ձեր բիզնեսին ավելի մատչելի պայմաններով։
IDBank-ի կորպորատիվ բիզնեսի տնօրեն Տիգրան Մխիթարյանի խոսքով՝ հաճախորդների հարմարավետությունը Բանկի ուշադրության կենտրոնում է։
«Քարտը ստեղծված է հատուկ բիզնեսի կարիքների համար և մի շարք առավելություններ ունի․ մասնավորապես, այն հնարավորություն է տալիս՝
-անվճար մուտք գործել ավելի քան 1000 օդանավակայանների Lounge սրահներ,
-օգտվել արտոնյալ զեղչերից ամբողջ աշխարհում,
-օգտվել միջազգային կոնսիերժ ծառայությունից,
-IDBusiness Mobile առցանց բջջային հավելվածով ակնթարթային գործարքներ կատարել և շատ ավելին։
Բացի այս ամենից քարտը մեր բիզնես հաճախորդներին տալիս է բիզնեսը հարմարավետ վարելու հնարավորություն։ Այսինքն, այս քարտով կարելի է կազմակերպության անունից վճարել տարբեր ապրանքներ ձեռք բերելիս, աշխատակիցների գործուղումների համար, նրանց համար ստանալ ճամփորդության ապահովագրություն շահավետ պայմաններով և այլն։ Ընդ որում հարկային բոլոր պարտավորությունները կկատարվեն առանց խոչընդոտների», – ասել է Տիգրան Մխիթարյանը և հավելել, որ ուրախ են քարտը իրենց հաճախորդներին շահավետ պայմաններով առաջարկելու հնարավորության համար։

From May 30 to December 30, customers can get IDBank's Visa Business Platinum payment card with a monthly service fee of AMD 3,000 or AMD 30,000 per year. This means that the premium class business card introduced for the first time in Armenia by IDBank can now serve your business on more profitable terms.
According to Tigran Mkhitaryan, Corporate Business Director of IDBank, the comfort of clients is always in the center of the Bank's attention.
The card was created specifically for business needs and has a number of advantages. In particular, it allows you to:
-get free access to more than 1000 airport lounges,
-take advantage of preferential discounts around the world,
-use the international concierge service,
-make instant transactions and much more in the IDBusiness mobile application.
In addition to all this, the card gives our business clients the opportunity to comfortably conduct business. In other words, this card can be used to pay for various products on behalf of the organization, pay for business trips of employees, arrange travel insurance for them on favorable terms, etc.,- said Tigran Mkhitaryan and added that they are glad to be able to offer the card to their customers on profitable terms.