Մայիսի 30-ից մինչև դեկտեմբերի 30-ը կարելի է ձեռք բերել IDBank-ի Visa Business Platinum վճարային քարտը 3000 դրամ ամսական կամ 30,000 դրամ տարեկան սպասարկման վճարով: Սա նշանակում է, որ Հայաստանում IDBank-ի կողմից առաջինը ներկայացված պրեմիում դասի բիզնես քարտն այժմ կարող է ծառայել Ձեր բիզնեսին ավելի մատչելի պայմաններով։
IDBank-ի կորպորատիվ բիզնեսի տնօրեն Տիգրան Մխիթարյանի խոսքով՝ հաճախորդների հարմարավետությունը Բանկի ուշադրության կենտրոնում է։
«Քարտը ստեղծված է հատուկ բիզնեսի կարիքների համար և մի շարք առավելություններ ունի․ մասնավորապես, այն հնարավորություն է տալիս՝
-անվճար մուտք գործել ավելի քան 1000 օդանավակայանների Lounge սրահներ,
-օգտվել արտոնյալ զեղչերից ամբողջ աշխարհում,
-օգտվել միջազգային կոնսիերժ ծառայությունից,
-IDBusiness Mobile առցանց բջջային հավելվածով ակնթարթային գործարքներ կատարել և շատ ավելին։
Բացի այս ամենից քարտը մեր բիզնես հաճախորդներին տալիս է բիզնեսը հարմարավետ վարելու հնարավորություն։ Այսինքն, այս քարտով կարելի է կազմակերպության անունից վճարել տարբեր ապրանքներ ձեռք բերելիս, աշխատակիցների գործուղումների համար, նրանց համար ստանալ ճամփորդության ապահովագրություն շահավետ պայմաններով և այլն։ Ընդ որում հարկային բոլոր պարտավորությունները կկատարվեն առանց խոչընդոտների», – ասել է Տիգրան Մխիթարյանը և հավելել, որ ուրախ են քարտը իրենց հաճախորդներին շահավետ պայմաններով առաջարկելու հնարավորության համար։

1 Июнь 2023 - 05:58 AMT
С 30 мая по 30 декабря приобретите платежную карту Visa Business Platinum от IDBank с ежемесячной платой за обслуживание 3000 драмов РА или 30 000 драмов РА в год. Это означает, что впервые представленная в Армении IDBank-ом бизнес-карта премиум-класса теперь может служить вашему бизнесу по более доступным условиям.
По словам директора корпоративного бизнеса IDBank-а Тиграна Мхитаряна, комфорт клиентов всегда находится в центре внимания Банка.
«Карта создана специально для нужд бизнеса и имеет ряд преимуществ, в частности, это позволяет:
-получить бесплатный доступ в более чем 1000 залов ожидания в аэропортах,
-воспользоваться льготными скидками по всему миру,
-воспользоваться международной консьерж-службой,
-совершать мгновенные транзакции и многое другое в мобильном онлайн-приложении IDBusiness Mobile.
Помимо всего этого, карта дает бизнес-клиентам банка возможность комфортно вести бизнес. Другими словами, этой картой можно платить за различные товары, приобретенные организацией, оплачивать командировки сотрудников, оформлять для них туристическую страховку на выгодных условиях и т. д. При этом все налоговые обязательства будут выполняться беспрепятственно», — сказал Тигран Мхитарян и добавил, что они рады возможности предложить карту своим клиентам на выгодных условиях.