Հուլիսի 1-ից IDBank-ի IDsalary փաթեթի շրջանակում տրամադրվող (տրամադրված) քարտերից 0%-ով կարելի է գումար կանխիկացնել ոչ միայն IDBank-ի, այլև ԱրՔա անդամ Բանկերի բանկոմատներից։
IDBank-ի պրոդուկտների մշակման վարչության ղեկավար Հասմիկ Ղուկասյանի խոսքով՝ հաճախորդներից ստացված բազմաթիվ հարցումների վրա հիմնվելով՝ որոշում են կայացրել ընձեռել այս հնարավորությունը։
«Մեր հաճախորդների հարմարավետությունն ապահովելու նպատակով մենք որոշեցինք IDsalary փաթեթի շրջանակում տրամադրված քարտերի համար մինչև 500,000 դրամ անվճար կանխիկացման հնարավորություն տալ ԱրՔա համակարգի բոլոր բանկոմատներից։ Այսինքն՝ մեր հաճախորդներն այլևս ստիպված չեն լինի փնտրել IDBank-ի բանկոմատները գումարն առանց միջնորդավճարի կանխիկացնելու համար», – ասել է Հասմիկ Ղուկասյանը։
IDBank-ի բանկոմատներից IDsalary փաթեթով տրամադրված քարտերով կանխիկացման ամսական սահմանաչափը շարունակում է մնալ 1 մլն դրամը, իսկ IDBank-ով աշխատավարձ ստանալու առավելությունները բազմաթիվ են, և փաթեթից օգտվող հաճախորդները կարող են․
-Պատվիրել Mastercard Standard կամ Visa Gold քարտատեսակներ՝ սպասարկման շահավետ պայմաններով,
-Ստանալ հիփոթեքային վարկ արտոնյալ պայմաններով,
-Ստանալ արտոնյալ տարեկան անվանական տոկոսադրույք վարկերի ու վարկային գծերի համար,
-Ունենալ 20% զեղչ Բանկի պահատեղերի վարձակալության համար։
IDsalary աշխատավարձային փաթեթին միանալու համար անհրաժեշտ է․
1.Լրացնել հայտը Զանգերի կենտրոնի միջոցով կամ Բանկի մասնաճյուղում,
2.Ստանալ IDBank-ի՝ Ձեր նախընտրած քարտը,
3.Ձեր կազմակերպության Հաշվապահական հաշվառման բաժնին տրամադրել քարտի տվյալները և ստանալ աշխատավարձը IDBank-ում՝ օգտվելով աշխատավարձային փաթեթի լայն առավելություններից։

Уже с 1 июля в рамках пакета IDsalary от IDBank-а клиентам будет предоставлена возможность бесплатного обналичивания не только в банкоматах IDBank-а, но и банков системы АрКа.
По словам Асмик Гукасян, руководителя отдела по развитию продуктов IDBank-а, на основании многочисленных обращений клиентов было принято решение предоставить данную возможность.
«Для обеспечения комфорта наших клиентов мы решили предоставить возможность бесплатного обналичивания до 500.000 драмов во всех банкоматах системы АрКа по картам, выпущенным в рамках пакетов IDsalary. Иначе говоря, нашим клиентам больше не придется искать банкоматы IDBank-а, чтобы обналичить деньги без комиссии», — говорит Асмик Гукасян.
Из Банка сообщают, что ежемесячный лимит обналичивания в банкоматах IDBank-а по картам, предоставленным в рамках пакета IDsalary, по-прежнему составляет 1 млн драмов, а преимущества получения зарплаты через IDBank многочисленны: клиенты, пользующиеся данным пакетом, получают возможность:
• Заказать карты Mastercard Standard или Visa Gold с выгодными условиями обслуживания,
• Получить ипотеку на льготных условиях,
• Получить льготную годовую номинальную процентную ставку по кредитам и кредитным линиям,
• Иметь скидку 20% на аренду хранилищ Банка.
Чтобы присоединиться к зарплатному пакету IDsalary, необходимо:
1.Заполнить заявку через центр звонков или в отделении Банка,
2.Получить карту IDBank-а по Вашему выбору,
3.Предоставить в бухгалтерию Вашей компании реквизиты карты и получайте зарплату в IDBank-е, пользуясь широкие возможности зарплатного пакета.