Սև ուրբաթին ընդառաջ՝ նոյեմբերի 10-ից դեկտեմբերի 1-ը ներառյալ, կարելի է պատվիրել IDBank-ի Visa Gold, Travel, Visa Platinum, Mastercard Standard քարտերը և ստանալ 50% զեղչ դրանց գործողության ամբողջ ժամանակահատվածի համար։
Visa Digital քարտերը կտրամադրվեն առանց սպասարկման վճարի բոլոր արժույթների դեպքում, քարտի գործողության ամբողջ ժամանակահատվածի համար:
Արշավի շրջանակում քարտերը կարելի է պատվիրել Idram&IDBank բջջային հավելվածով,
IDBanking.am հարթակով, Բանկի պաշտոնական կայքով, Բանկի բոլոր մասնաճյուղերում, ինչպես նաև հեռախոսազանգերի կենտրոնի միջոցով:
Բանկից հայտնում են, որ սա հրաշալի հնարավորություն է ձեռք բերել Բանկի քարտերն ու օգտվել բոլոր առավելություններից:

On the eve of Black Friday, from November 10 to December 1 inclusive, customers can order Visa Digital, Visa Gold, Travel, Visa Platinum, Mastercard Standard cards from IDBank and receive a 50% discount for the entire validity period.
Visa Digital cards will be issued without a service fee in all currencies for the entire term of the card.
As part of the promotion, cards can be ordered through the Idram&IDBank mobile application, the IDBanking.am platform on the official website of the Bank, in all branches of the Bank or through the call center.
According to the Bank, this is a great opportunity to purchase Bank cards and take advantage of all the benefits. You can find the terms and conditions of the promotion by following the link.