IDBank-ը շարունակում է մասնաճյուղերի վերազինման գործընթացը։ Դավթաշեն 4-րդ թաղամաս, 11/91 հասցեում վերաբացվել է Դավթաշենի մասնաճյուղը, որտեղ հաճախորդներին սպասում են նորարար, ժամանակակից միջավայրն ու տեխնոլոգիական լուծումներով հագեցած սրահը։
IDBank-ի մանրածախ բիզնեսի գծով տնօրենի տեղակալ Անդրանիկ Անդրեասյանի խոսքով՝ հաճախորդների համար ստեղծված են բոլոր պայմանները, որպեսզի բանկային գործարքներ կատարելը լինի ավելի հաճելի։
«Ինչպես գիտեք՝ IDBank-ը Իդրամ ընկերության հետ համատեղ շարունակում է իր թվային հարթակի կատարելագործումը, և այսօր մեր հաճախորդները գնալով ավելի շատ ծառայություններից կարող են օգտվել տանը կամ աշխատավայրում՝ առանց ժամանակ վատնելու և մասնաճյուղ այցելելու անհրաժեշտության։
Միևնույն ժամանակ, կարևորելով մեր հաճախորդների հարմարավետությունը և գիտակցելով, որ նրանց համար լավագույն փորձառություն ապահովելը մեր գլխավոր նպատակներից մեկն է, այսօր վերաբացում ենք IDBank-ի վերանորոգված մասնաճյուղերից հերթականը։ Վստահ ենք, որ մեր հաճախորդները կգնահատեն նորարար լուծումներն ու սպասարկման որակը, որը, ինչպես արդեն նշեցի, մեզ համար առաջնային է», – ասել է Անդրանիկ Անդրեասյանը և հավելել, որ մոտ ապագայում IDBank-ի մասնաճյուղային ցանցը կընդլայնվի։
IDBank-ի Դավթաշենի մասնաճյուղում հասանելի կլինի նաև IDBanking 24/7 սպասարկման գոտի, որի միջոցով հաճախորդները կկարողանան ինքնուրույն օգտվել հարյուրավոր ծառայություններից՝ վարկի մարում, հեռախոսահամարի միջոցով IDBank-ի հաշիվների համալրում և այլն։
IDBank-ը ներկայում ունի 13 մասնաճյուղ ինչպես Երևանում, այնպես էլ Գյումրիում, Էջմիածնում, Վանաձորում և Աբովյանում։

23 Январь 2024 - 12:13 AMT
IDBank продолжает процесс обновления филиалов. Вновь открылся филиал «Давташен», расположенный по адресу 4-й микрорайон Давташена, 11/91, где клиентов ждет инновационный, современный интерьер и оснащенный технологическими решениями зал обслуживания.
По словам заместителя директора по розничному бизнесу IDBank-а Андраника Андреасяна, для клиентов созданы все условия, чтобы сделать банковские транзакции более удобными.
«Как известно, IDBank и Idram продолжают совершенствовать совместную цифровую платформу, и сегодня наши клиенты могут пользоваться еще большим количеством услуг дома или на работе, не тратя времени на посещение филиала. В то же время мы ценим комфорт наших клиентов и предоставление им наилучшего опыта в филиале.
Так как это является одной из наших главных целей, сегодня мы вновь открываем еще один из обновленных филиалов IDBank-а. Мы уверены, что наши клиенты оценят инновационные решения и качество обслуживания, которое, как я уже отметил, является для нас главным», – отметил Андраник Андреасян и добавил, что в ближайшее время филиальная сеть IDBank-а будет расширяться.
В филиале IDBank-а «Давташен» также будет работать зона обслуживания IDBanking 24/7, через которую клиенты смогут самостоятельно воспользоваться сотнями услуг: погашение кредита, пополнение счета IDBank по номеру телефона и т.д.
В настоящее время IDBank имеет 13 филиалов не только в Ереване, но и в Гюмри, Эчмиадзине, Ванадзоре и Абовяне.