IDBank-ի վճարային քարտերն արդեն ոչ միայն լավագույն գործիքն են անկանխիկ վճարումների համար, այլև ամենաշահավետ ընտրությունը: Բանկը հայտարարում է բացառիկ արշավ, որի շրջանակում զեղչվում են ամենապահանջված ու սիրված քարտատեսակները, իսկ նոր հաճախորդներին ևս մեկ հաճելի անակնկալ է սպասվում։
Մարտի 6-ից մինչև հունիսի 6-ն ընկած ժամանակահատվածում պատվիրելով IDBank-ի Travel պլատինում դասի քարտը, Visa Gold և Mastercard Gold քարտերից ցանկացածը՝ կարող եք ստանալ բացառիկ՝ 50% զեղչ առաջին տարվա սպասարկման վճարի համար։
Ընդ որում՝ առաջարկը գործում է քարտը պատվիրելու բոլոր ուղիների վրա, այսինքն՝ Idram&IDBank հավելվածով, Բանկի պաշտոնական կայքով, IDBanking.am, banking.idram.am առցանց հարթակներով, ինչպես նաև անմիջապես Բանկի մասնաճյուղում։
Նոր հաճախորդների կամ դեռ չսինքրոնացված հաճախորդների համար էլ ավելի գրավիչ նորություն կա․ շտապե՛ք դառնալ Բանկի հաճախորդ ու սինքրոնացնել Իդրամի և Բանկի հաշիվներն Idram&IDBank հավելվածում, հավելվածով կամ IDBanking.am հարթակով պատվիրե՛ք ակցիայի շրջանակում զեղչված քարտերը և ստացե՛ք welcome-բոնուս idplus-ի նվեր-քարտերի տեսքով․
–Travel քարտը պատվիրելու դեպքում՝ 10,000 դրամի չափով,
-Visa Gold և Mastercard Gold քարտատեսակները պատվիրելու դեպքում՝ 5 000 դրամի չափով:
IDBank-ի Travel քարտը բացառիկ ֆինանսական գործիք է, որով հասանելիություն է ապահովվում լավագույն առաջարկներին՝ սկսած վճարումների դիմաց քեշբեքերից մինչև ճամփորդության ժամանակ արտոնյալ սպասարկում։ Travel քարտի բոլոր առավելություններին կարելի է ծանոթանալ կայքում։

IDBank payment cards are not only the best tool for cashless payments, but also your most profitable choice: The Bank has now announced an exclusive campaign, in the frames of which the most demanded and popular cards are discounted, and another pleasant surprise awaits for new customers.
Between March 6th and June 6th, you can order IDBank's platinum class Travel card, any of Visa Gold and Mastercard Gold cards and get an exclusive 50% discount on the first year's service fee.
Moreover, the offer applies to all channels of ordering the card, i.e. through the Idram&IDBank app, the Bank's official website, IDBanking.am, banking.idram.am online platforms, as well as directly at the Bank's branch.
There is another attractive news for new customers or the ones who haven't been synchronized yet who now can become a client of the Bank and synchronize the accounts of Idram and the Bank in the Idram&IDBank app, order the discounted cards through the app or the IDBanking.am platform and receive a welcome bonus in the form of idplus gift cards:
-In case of ordering the Travel card, in the amount of AMD 10,000,
-In case of ordering Visa Gold and Mastercard Gold cards, in the amount of AMD 5,000.
By the way, the IDBank Travel card is an exclusive financial tool that gives you access to the best offers, from cashbacks for payments to privileged service during travel. You can get acquainted with all the advantages of the Travel card.