Ucom ընկերությունն այս տարի կրկին Հայաստանում ՈՒԵՖԱ EURO 2024-ի ցուցադրման գլխավոր գործընկերն է։ Ֆուտբոլային առաջնության խաղերը ցուցադրվելու են Արմենիա TV և Արմենիա Պրեմիում հեռուստաալիքներով։ Ընդհանուր առմամբ ցուցադրվելու է 51 հանդիպում, որոնցից վեցն ընթանալու են զուգահեռ`նույն ժամին։ Ուստի բոլոր խաղերը դիտելու հնարավորություն կունենան միայն Ucom-ի բաժանորդները՝ ունենալով բացառիկ հասանելիություն Արմենիա Պրեմիում հեռուստաալիքին։
«Առաջին անգամը չէ, որ Ucom-ը հանդես է գալիս որպես ֆուտբոլային եվրոպական մրցաշարի ցուցադրման գլխավոր գործընկեր, և մեր բաժանորդները սովոր են, որ իրենց համար այս մրցաշարը պիտի վերածվի տոնի։ Մենք պարզապես պարտավոր էինք նրանց հույսերն արդարացնել, ու այժմ բոլորս մեծ ոգևորությամբ պատրաստվում ենք մեր սիրելի թիմերի խաղերին հետևելու լավագույն որակով Ucom-ի ցանցում», – նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Մրցաշարը տեղի է ունենալու հունիսի 14-ից մինչև հուլիսի 14-ը։ Այս կապակցությամբ հունիսի 18-ից սկսած բոլոր ֆուտբոլասերները կկարողանան օգտվել Ucom–ի ևս մեկ առաջարկից՝ ցանկացած Unity փաթեթին 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում կարելի է ձեռք բերել TV iFFALCON LCD Smart 4K TV 55’ հեռուստացույցն ընդամենը 139,900 դրամով: Արդյունքում բաժանորդը կստանա նոր հեռուստացույց՝ 4K-HDR Google TV, Հայաստանի ամենաարագ տան ինտերնետին հասանելիություն, մինչև 210+ հեռուստաալիք ու շատ ներառումներով հեռախոսի փաթեթ։
Ucom-ը շնորհավորում է բոլոր ֆուտբոլասերներին EURO 2024-ի մեկնարկի առթիվ և մաղթում գոլաշատ ֆուտբոլային հանդիպումներ։

12 Июнь 2024 - 12:07 AMT
Компания Ucom в этом году снова выступила в качестве главного партнера показов игр чемпионата УЕФА EURO 2024.
Матчи первенства можно будет смотреть в эфире телеканалов Армения TV и Армения Премиум. В целом состоится показ 51 матча, шесть из которых будут проходить в одно и то же время, и только абоненты Ucom смогут увидеть все встречи благодаря эксклюзивному доступу к телеканалу Армения Премиум.
«Ucom не в первый раз выступает в качестве главного партнера показов европейского футбольного первенства, и наши абоненты привыкли, что для них оно становится настоящим праздником. Мы были просто обязаны снова оправдать их надежды, и теперь все вместе с воодушевлением ждем, когда можно будет смотреть матчи с участием наших любимых команд в лучшем качестве в сети Ucom», – сказал генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Чемпионат будет проходить с 14 июня по 14 июля. В этой связи с 18 июня любители футбола смогут воспользоваться специальной акцией: при оформлении подписки на пакет Unity сроком на 12 месяцев абоненты смогут приобрести телевизор iFFALCON LCD Smart 4K TV 55’ со скидкой, всего за 139.900 драмов. В итоге абонент получит новый телевизор 4K-HDR Google TV, самый быстрый домашний интернет в Армении, возможность смотреть до 210+ телеканалов, а также большой пакет минут и СМС-сообщений.