Ucraft-ը ներկայացնում է նոր լուծում բիզնեսի համար՝ UC ERP հարթակը։ Այն ձեռնարկությունների ռեսուրսների կառավարման միասնական հարթակ է, որը թույլ է տալիս հետևել բոլոր բիզնես գործընթացներին մեկ տեղում. կազմակերպել մեծածախ և մանրածախ վաճառք, ձևավորել և հետևել գնումների շղթային, դուրս գրել հաշիվ-ապրանքագրեր, կառավարել հաճախորդների տվյալները, հաշվապահական և ֆինանսական գործարքները, հետևել նախագծերի կատարմանը և շատ ավելին։
UC ERP-ն ամպային լուծում է, որը հարմարեցված է ՀՀ-ում գործող իրավական կարգավորումներին, ինչպես նաև համակցված է ՀՀ բոլոր բանկերի, վճարային համակարգերի և սարքավորումների հետ՝ ՀԴՄ մեքենաների, տպիչ և սկանավորող սարքերի, կշեռքների: Հարթակը թույլ է տալիս խմբագրել գործընթացները, ունի հարմարավետ հայալեզու ինտերֆեյս, որից կարելի է օգտվել ցանկացած գաջեթով ցանկացած վայրից, լինել հասանելի միաժամանակ մի քանի օգտատերերի համար թե’ առցանց, և թե’ օֆլայն ռեժիմներում:
Բոլոր օգտատերերը կարող են 3 ամիս անվճար փորձաշրջանով օգտվել UC ERP հարթակի հնարավորություններից։ Այն փորձարկելու համար անհրաժեշտ է պարզապես ուղարկել դեմոյի հարցում Ucraft-ի կայքից:
Ծառայությունների ցանկացած փաթեթ ընտրելու դեպքում օգտատերերը կստանան հարթակի անվճար ուսուցման հնարավորություն, անվճար հոսթինգ Google Cloud-ում, հիշողության անսահմանափակ ծավալ և մի շարք այլ առավելություններ։ Հնարավորություններին ավելի մանրամասն ծանոթանալու համար անհրաժեշտ է անցնել հղումով։
Ucraft-ը Հայաստանի ՏՏ ոլորտում նոր տեխնոլոգիաներ առաջարկող կազմակերպություն է, որը նորարար լուծումներով մշտապես աջակցում է փոքր ու միջին բիզնեսներին։

Компания Ucraft представляет UC ERP: универсальную платформу для управления ресурсами предприятия (ERP), которая позволяет компаниям контролировать все бизнес-процессы с единой платформы. UC ERP помогает организовать оптовую и розничную торговлю, управлять цепями закупок, оформлять электронные счета, работать с клиентскими данными, бухгалтерией, финансовыми операциями, отслеживать эффективность проектного менеджмента и многое другое.
UC ERP — это облачное решение, разработанное при учете законодательства Армении. Платформа интегрирована со всеми банковскими платформами, платежными системами и оборудованием Армении, включая фискальные аппараты, принтеры, сканнеры и весы. Она позволяет настраивать процессы, обладает удобным интерфейсом на армянском языке и доступна с любого мобильного устройства, предоставляя возможность одновременной работы нескольких пользователей как в онлайн, так и в оффлайн режимах.
Все пользователи могут протестировать возможности UC ERP в течение 3 месяцев бесплатно. Для этого достаточно отправить запрос на демо-версию через сайт Ucraft.
Все тарифные планы включают бесплатное обучение работе с платформой, бесплатный хостинг на Google Cloud, неограниченное хранилище и множество других преимуществ. Подробнее ознакомиться с функционалом платформы можно по этой ссылке.
Ucraft — это армянская IT-компания, которая предлагает инновационные решения и постоянно поддерживает малый и растущий бизнес при помощи передовых технологий.