IDBank-ն այսուհետ իր հաճախորդներին կընդունի նաև Արմավիր քաղաքում՝ բանկի նորաբաց մասնաճյուղում։
Առցանց համակարգերի զարգացմանը զուգահեռ՝ IDBank-ը կարևորում է նաև հաճախորդների կյանքում ֆիզիկական ներկայությունը, նույնը գնահատում են նաև հաճախորդները։
«Մենք գիտենք, որ մեր շատ հաճախորդներ սիրում են սպասարկվել հենց մասնաճյուղերում, դրա համար փորձում ենք Հայաստանի ավելի շատ քաղաքներում ապահովել մեր ներկայությունը։ Նոր մասնաճյուղի հասցեն էլ ընտրել ենք՝ հաշվի առնելով Արմավիր քաղաքի մեր հաճախորդների բազմաթիվ հարցումները՝ այստեղ մասնաճյուղ ունենալու վերաբերյալ։ Վստահ եմ՝ այստեղ նույնպես մեր թիմը որակյալ ու բարձրորակ ծառայություններ կմատուցի հաճախորդներին», – ասել է IDBank-ի վարչության նախագահ Մհեր Աբրահամյանը։
Վաճառքների կազմակերպման և տարածքային կառավարման վարչության ղեկավար Արթուր Քոչարյանն ասել է, որ Արմավիր մասնաճյուղը հագեցած է հարմարավետ սպասարկման համար անհրաժեշտ բոլոր հնարավորություններով։
«Մեր պրոֆեսիոնալ թիմը պատրաստ է օգնել հաճախորդներին՝ կատարել իրենց բոլոր գործարքները տեղում, բացի դա, մասնաճյուղում առկա է IDBanking 24/7 սպասարկման գոտի՝ հնարավոր դարձնելով անկանխիկ գործարքները արագ և մի քանի հպումով», – ասել է նա։
IDBank-ի Արմավիր մասնաճյուղը գործելու է Հանրապետության փ. 14/5 հասցեում։ Այս պահին IDBank-ն ունի արդեն 17 մասնաճյուղ՝ Երևանում, Էջմիածնում, Վանաձորում, Գյումրիում, Աբովյանում, Հրազդանում և Արմավիրում։
Բանկային բոլոր գործարքները կարելի է կատարել նաև առցանց՝ IDBanking.am առցանց հարթակով կամ Idram&IDBank հավելվածով․ վերջինս ունի անհպում QR-վճարումներ ընդունող վաճառակետերի ամենամեծ ցանցը Հայաստանում՝ մոտ 23,000 վաճառակետ, որոնցից 10,000-ում առկա է նաև Rocket Line 0% թվային ապառիկով վճարման հնարավորությունը։

Теперь IDBank будет приветствовать своих клиентов в городе Армавир, в новом филиале Банка.
Параллельно с развитием онлайн- платформ IDBank подчеркивает значимость физического присутствия в жизни своих клиентов, что также высоко ценят сами клиенты.
«Мы знаем, что многим нашим клиентам нравится получать обслуживание в наших филиалах, поэтому мы стремимся расширять наше присутствие в различных городах Армении. Адрес нового филиала был выбран с учетом многочисленных просьб наших клиентов в Армавире об открытии филиала в этом городе. Я уверен, что наша команда будет предоставлять здесь такие же качественные и высококлассные услуги», — отметил Мгер Абрамян, председатель правления IDBank.
Начальник отдела организации продаж и территориального управления Артур Кочарян подчеркнул, что филиал в Армавире оснащен всеми необходимыми условиями для удобного обслуживания. «Наша профессиональная команда готова помочь клиентам с любыми транзакциями на месте. Кроме того, в филиале работает круглосуточная зона обслуживания IDBanking, что позволяет совершать безналичные транзакции быстро и всего за несколько нажатий», — отметил Артур Кочарян.
Филиал «Армавир» расположен по адресу ул. Анрапетутян, 14/5. В настоящее время IDBank уже имеет 17 филиалов в Ереване, Эчмиадзине, Ванадзоре, Гюмри, Абовяне, Раздане и Армавире.
Из Банка напоминают, что все финансовые операции также можно совершать онлайн с помощью онлайн-платформы IDBanking.am или приложения Idram&IDBank. последний имеет самую большую сеть точек приема бесконтактных QR-платежей в Армении: 23 000 точек, 10 000 из которых имеют возможность оплаты цифровым кредитом Rocket Line 0%.