Հանրահայտ ամերիկացի երգչուհի և դերասանուհի Ջենիֆեր Լոպեսը համաշխարհային շրջագայության շրջանակում համերգային ելույթով հանդես կգա նաև Երևանում։
Երգչուհին իր ամառային համերգաշարի մասին հայտնել է «Ինստագրամի» պաշտոնական էջում՝ հրապարակելով նաև այն քաղաքների ցանկը, որտեղ կայանալու են իր համերգները։ Դրանում ընդգրկված է նաև Երևանը։
Up All Night խորագիրը կրող համաշխարհային շրջագայության շրջանակում Երևանում նախատեսված համերգը կկայանա օգոստոսի 3-ին՝ Վազգեն Սարգսյանի անվան Հանրապետական մարզադաշտում։
Տուրի շրջանակում Լոպեսը համերգներ կունենա նաև Թուրքիայում, Իսպանիայում, Եգիպտոսում, Հունգարիայում, Լեհաստանում, Արաբական Միացյալ Էմիրություններում և Ղազախստանում։

Jennifer Lopez, the renowned American singer and actress, will perform in Yerevan as part of her global "Up All Night" concert tour.
Lopez announced her summer tour via her official Instagram account, listing the cities where she will perform. The list includes Yerevan, according to Armenpress.
The concert in Yerevan is scheduled for August 3 at Vazgen Sargsyan Republican Stadium, as part of the Up All Night tour.
In addition to Armenia, Lopez will also perform in Turkey, Spain, Egypt, Hungary, Poland, the United Arab Emirates, and Kazakhstan.