Նոյեմբերի 22-ն, Երեւանի «Աշխատանք» մարզահամալիրում տեղի կունենա Հայաստանի ջին կուն դոյի բաց մրցաշարը, որը նվիրված է տվյալ սպորտաձեւի վարպետ Բրյուս Լիի հիշատակին:
«Մեր Ֆեդերացիան տարին երկու անգամ անցկացնում է Բրյուս Լիի հիշատակին նվիրված մրցաշար` նոյեմբերին եւ հուլիսին, նրա ծննդյան եւ մահվան օրը», – PanARMENIAN.Net -ի լրագրողի հետ զրույցում ասել է Հայաստանի ջին կուն դոյի ֆեդերացիայի նախագահ Արտյուշա Խանդոյանը:
Նրա խոսքերով, այս անգամ մրցաշարին կմասնակցեն 8 տարեկանից եւ բարձր150-200 մարզիկ Ալավերդիից, Արտաշատից, Լեռնային Ղարաբաղից եւ Երեւանից:
Հաղթողները կստանան մեդալներ եւ շնորհակալագրեր: «Իմ անունից լավագույն թիմերը կստանան գավաթներ», – ավելացրել է Խանդոյանը:

Open tournament of Armenia in Jeet Kune Do will take place November 22 in Yerevan, in the gym “Work” in memory of the great master of this sport Bruce Lee .
“Our federation held the tournament in memory of Bruce Lee twice a year – in November and in July, on the days of his birth and his death,” president of the Armenian Federation of Jeet Kune Do Artyush Khandoyan told a PanARMENIAN.Net reporter.
According to him, this time he tournament will be attended by 150-200 athletes above 8 years form Alaverdi, Artashat, Nagorno-Karabakh and various sports schools in Yerevan. Winners will receive medals and certificates, while the best teams will be awarded cups.