Ինչպես հաղորդում է Հայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիայի պաշտոնական կայք էջը, ՀՖՖ նախագահ Ռուբեն Հայրապետյանի հրամանով հաստատվել են Հայաստանի մինչեւ 19 եւ մինչեւ 17 տարեկանների հավաքականների մարզչական կազմերը`
Հայաստանի մինչեւ 19 տարեկանների հավաքական`
Գլխավոր մարզիչ` Սեւադա Արզումանյան
Մարզչի օգնական` Աշոտ Բարսեղյան
Դարպասապահների մարզիչ` Հայկ Կիրակոսյան
Հայաստանի մինչեւ 17 տարեկանների հավաքական`
Գլխավոր մարզիչ` Սուրեն Չախալյան
Մարզչի օգնական` Ռոման Սիմոնյան
Դարպասապահների մարզիչ` Արմեն Ավագյան
Հայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիան` կազմակերպություն է, որը վերահսկում եւ ղեկավարում է ֆուտբոլի ոլորտը Հայաստանում: Ֆեդերացիան հիմնվել է հունվարի 18-ն 1992 թ-ն, նստավայրը գտնվում է Երեւանում:
Ֆեդերացիան կազմակերպում է գործունեությունը եւ ղեկավարում է ֆուտբոլի ազգային հավաքականները, որոնց թվում են տղամարդկանց եւ կանանց հավաքականները: Նրա հովանու ներքո նաեւ մրցույթներ են անցկացվում Բարձրագույն խմբում, Առաջին Խմբում, Հայաստանի եւ Հայաստանի Սուպերգավաթում:

According to official website of Football Federation of Armenia, FFA President Ruben Hayrapetyan approved the following staff composition for Under 19 and 17 Armenian football teams’ coaches:
Under 19 Armenian football team:
Head coach: Sevada Arzumanyan
Assistant coach: Ashot Barseghyan
Goalkeeper coach: Hayk Kirakosyan
Under 17 Armenian football team:
The Football Federation of Armenia (FFA) is the governing body of football in Armenia, founded on January 18, 1992 and headquartered in Yerevan.
The federation is in charge of organising competitions of football league, Armenian Premier League, Armenian national football team, and the Armenia women’s national football team.