<b>Արթուր Աբրահամն</b> (Գերմանիա) ու նրա մարզիչ Ուլի Վեգները գտնվում են Փալ Սփրինգսի մերձակայքում գտնվող ճամբարում: Աբրահամը, որն առաջատարն է ,Super Six World Boxing Classic» մրցաշարում առաջին շրջանից հետո, ռինգ դուրս կգա մարտի 6-ին Ամերիկայում` ամերիկացի Անդրե Դիրելի դեմ:
Ինչպես հաղորդում է box-club.ru-ն, արդեն փետրվարի 12-ին Աբրահամը վերսկսեց զուգամարզումները: Աբրահամն արդեն դիտել է մի քանի մենամարտ Դիրրելի մասնակցությամբ, այդ թվում նրա վերջին մենամարտը բրիտանացի Կառլ Ֆրոչի դեմ: «Դիրելն անհարմար մրցակից է, սակայն ես անպայման ցանկանում եմ ռինգը թողնել որպես հաղթող»,-ասել է Աբրահամը Ruslife.eu կայքէջին:
Բռնցքամարտիկի մարզիչ Ուլի Վեգները հայտարարել է, որ իրենք դեռեւս շատ աշխատանք ունեն: «Սակայն ես շատ գոհ եմ նրանից, թե ինչպես է ընթանում մեր աշխատանքը: Արթուրը կոշտ սփարինգներ է անցկացնում: Նախապատրաստման այդ փուլը հիմնականը կլինի մենամարտին պատրաստվելիս: Եթե ամեն ինչ նույնքան լավ ընթանա, ապա ես կասկած չունեմ, թե ով կհաղթի մարտի 6-ի մենամարտում»,-ասել է Վեգները:

Undefeated “King” <b>Arthur Abraham</b> (Germany) and his coach Uli Wegner moved training camp to Palm Springs, the United States. Abraham, who leads the tournament after the first round, will take on Andre Dirrell (USA) at the Super Six World Boxing Classic Group Stage 2 on March 6.
According to box-club.ru, starting from February 12 Abraham resumed sparrings and now works with 2 sparring partners.
Abraham has already watched a few fights with Dirrell, including the last fight vs. Karl Froch (UK). “Dirrell is a very skilled, yet very awkward fighter. He is fast but I certainly want to leave the ring as a winner,'' Abraham told Ruslife.eu.
Uli Wegner, the Armenian fighter’s coach said that they have a lot of work to do. “I am very happy about how our work is going on. Arthur is having tough sparrings. This stage of his training will be the main preparation for the tournament. If all stages are as successful as now, then I have no doubts on the winner of the tournament on March 6,” Wegner said.