Ինչպես հաղորդում է box-clib.ru-ն, մարտի 6-ին կայանալիք մենամարտը <b>Արթուր Աբրահամի</b> ու Անդրե Դիրրելի միջեւ, որը պետք է կայանար Կալիֆորնիայում` Փալմ-Սփրինգս խաղատանը «Super Six World Boxing Classic» մրցաշարի երկրորդ փուլի շրջանակներում, հետաձգվել է:
Շաբաթվա սկզբում Դիրրելը վնասել է մեջքը եւ չի կարողանա ռինգ դուրս գալ նշված ժամկետում: Ուստի մրցաշարի կազմակերպիչները որոշել են հետաձգել մենամարտը մինչեւ մարտի 27-ը` այն պայմանով, եթե մինչ այդ Դիրելը վերականգնվի վնասվածքից հետո, հաղորդում է BILD-ը:
Մենամարտի անցկացման վայրը դեռ հստակ որոշված չէ, սակայն հայտնի է, որ մենամարտը տեղի կունենա Կալիֆորնիայում: «Արթուրը շատ է հիասթափվել մենամարտը հետաձգվելու փաստից»,-ասել է Աբրահամի փրոմոութեր Վիլֆրիդ Զաուերլանդը:–Նրա ողջ նախապատրաստական փուլը զուր ծախսված ժամանակ էր: Ճիշտ է, մարզումները կապված են վնասվածքների»:

Как сообщает box-club.ru, назначенный на 6 марта поединок между <b>Артуром Абрахамом</b> (Германия) и Андре Дирреллом (США), который должен был пройти в казино Палм-Спрингс в Калифорнии в рамках второго этапа турнира ''Super Six World Boxing Classic'' отменен.
Диррелл вначале этой неделе травмировал спину во время спаррингов и не смог бы выйти на ринг в назначенное время. В связи с этим организаторы турнира приняли решение перенести дату поединка на 27 марта при условии, что к тому времени Диррелл восстановится от травмы, сообщает BILD.
Точное место проведения боя пока не определено, однако известно, что поединок состоится на одной из калифорнийских арен. ''Артур очень разочарован, – сказал промоутер Абрахама Вилфрид Зауэрланд. – Вся его подготовка оказалась напрасно потраченным временем. Правда, боксерские тренировки сопряжены с травмами''.