Ինչպես հաղորդում է box-clib.ru-ն, մարտի 6-ին կայանալիք մենամարտը <b>Արթուր Աբրահամի</b> ու Անդրե Դիրրելի միջեւ, որը պետք է կայանար Կալիֆորնիայում` Փալմ-Սփրինգս խաղատանը «Super Six World Boxing Classic» մրցաշարի երկրորդ փուլի շրջանակներում, հետաձգվել է:
Շաբաթվա սկզբում Դիրրելը վնասել է մեջքը եւ չի կարողանա ռինգ դուրս գալ նշված ժամկետում: Ուստի մրցաշարի կազմակերպիչները որոշել են հետաձգել մենամարտը մինչեւ մարտի 27-ը` այն պայմանով, եթե մինչ այդ Դիրելը վերականգնվի վնասվածքից հետո, հաղորդում է BILD-ը:
Մենամարտի անցկացման վայրը դեռ հստակ որոշված չէ, սակայն հայտնի է, որ մենամարտը տեղի կունենա Կալիֆորնիայում: «Արթուրը շատ է հիասթափվել մենամարտը հետաձգվելու փաստից»,-ասել է Աբրահամի փրոմոութեր Վիլֆրիդ Զաուերլանդը:–Նրա ողջ նախապատրաստական փուլը զուր ծախսված ժամանակ էր: Ճիշտ է, մարզումները կապված են վնասվածքների»:

<b> Arthur Abraham </b> (Germany) vs. Andre Dirrell (USA) battle scheduled for March 6 fight was postponed to March 27. Direll suffered a back injury in training and was unable to move forward with the scheduled date of March 6. The location and the venue is still discussed.
Abraham-Dirrell is the first of three scheduled fights in the second stage of Showtime’s Super Six Tournament. Abraham is currently training for the fight in California. According to Meyer, Abraham will likely remain in the U.S. to continue his training camp and return to Germany following the March fight, boxingscene.com reported.