Ինչպես հայտնում է boxingscene.com-ը, հայ բռնցքամարտիկ Վիկ Դարչինյանի եւ ֆիլիպինցի Նոնիտո Դոնեյրայի գործակալները մոտ են երկրոդ անգամ ռեւանշ անցկացնելու ուղղված համաձայնությանը
Սպասվում է, որ բանակցությունների հաջող ավարտի դեպքում խաղ-ռեւանշը կայանալու է օգոստոի 7-ին Լոս-Անջելեսում (ԱՄՆ): Կրկնակի մարտի անցկացման համար Դոնեյրան մտադիր է մայիսի 15-ին անցկացնել նախավարժանքային մենամարտ:
WBC/WBA վարկածներով չեմպիոն Վիկ Դարչինայնի եւ WBA վարկածով ժամանակավոր չեմպիոն Նոնիտո Դոնեյրայի առաջին հանդիպումը կայացել է 2007ժ-ի հուլիսին եւ ավարտվել 5-րդ ռաունդում Դոնեյրայի նոկաուտով:

Как сообщает boxingscene.com, промоутеры армянского боксера Вика Дарчиняна и филиппинца Нонито Донейра, близки к достижению соглашения для проведения повторного поединка.
Ожидается, что в случае успешного завершения переговоров, матч-реванш состоится 7 августа в Лос-Анджелесе (США). А до проведения повторного боя Донейр намерен повести разминочный поединок 15 мая.
Первая встреча между обладателем титулов WBC/WBA Виком Дарчиняом и временным чемпионом WBA Нонито Донейром состоялась в июле 2007 года и завершилась победой Донейра нокаутом в пятом раунде.