Հայ բռնցքամարտիկ Արթուր Աբրահամի եւ ամերիկացի բռնցքամարտիկ Անդրե Դիրելլի թիմերը հարթել են մրցավարի խմբի շուրջ ծագած հարցերը, որը մարտի 27-ին Դեթրոյթում ,Super Six World Boxing Classicե մրցաշարի շրջանակներում սպասարկելու է նրանց մենամարտը:
Այս շաբաթվա սկզբին Աբրահամի գործակալ Վիլֆրեդ Զաուերլենդը բողոքել էր դատավորներից մեկի նշանակման դեմ, որը ծնունդով Միչիգանից էր, ինչպես եւ Դիրելլը: Ինչպես հայտնում է boxingscene.com-ը, երկու կողմն էլ բավարարված են դատավորների կազմով:
Ռինգում երրորդ մարդը լինելու է Լոուրենս Քոուլը (ԱՄՆ): Կողմնային դատավորներն են` Անեկ Հոնգտոնգկամ (Թայլանդ), Գվիդո Կավալլերի (Իտալիա), Ֆրենք Գանզա (ԱՄՆ):

26 Март 2010 - 09:08 AMT
Команды армянского боксера Артура Абрахама и американца Андре Диррелла уладили вопрос относительно судейской бригады, которая будет обслуживать их поединок 27 марта в Детройте в рамках турнира «Super Six World Boxing Classic».
В начале этой недели промоутер Абрахма Вилфред Зауэрлэнд, выразил протест против возможности назначения на этот бой судей из Мичигана, откуда родом Диррелл. Как сообщает boxingscene.com, обе стороны удовлетворенны составом судей.
Третьим человеком в ринге будет Лоуренс Коул (США). Боковые судьи: Анек Хонгтонгкам (Таиланд), Гвидо Каваллери (Италия), Фрэнк Ганза (США).