Արթուր Աբրահամն (Գերմանիա) եւ Անդրե Դիրելլը (ԱՄՆ) եզրափակիչ մամլո ասուլիս անցկացրեցին մենամարտից առաջ, որը տեղի է ունենալու մարտի 27-ին «Super Six» մրցաշարի շրջանակներում:
Ինչպես հաղորդում է fightnews.com-ը, հայ բռնցքամարտիկը լռակյաց էր եւ ասաց միայն հետեւյալը. «Ես այստեղ խոսելու համար չեմ եկել, ես եկել եմ մենամարտելու»,-ասել է Աբրահամը:
Դիրելլը նույնքան լուրջ էր, որքան իր ապագա մրցակիցը, սակայն, այնուամենայնիվ, մի քանի բառ ավել ասաց: «Մենք ջանադրաբար աշխատել ենք մարզումների ժամանակ: Արթուրը կտեսնի, թե որն է իրականում բռնցքամարտը: Ես ինձ հիանալի եմ զգում: Աբրահամը մեծ բռնցքամարտիկ է, եւ ես ուրախ եմ նրա հետ հանդիպելու հնարավարության համար»,-ասել է Դիրելը:
Ի տարբերություն օրվա շատ այլ մամլո ասուլիսների, միմյանց հասցեին բղավոցներ չեղան, չհնչեցին վիրավորանքներ կամ անվայել արտահայտություններ:

Артур Абрахам (Германия) и Андре Диррелл (США) провели заключительную пресс-конференцию перед поединком, который состоится 27 марта в рамках турнира «Super Six».
Как передает fightnews.com, армянский боксер был молчалив и сказал только следующее: “Я здесь не для того, чтобы говорить, я приехал сюда боксировать”, – сказал Абрахам.
Диррелл был также серьёзен, как и его будущий соперник, но, всё – таки, сказал на пару слов больше. «Мы усердно работали на тренировках. Артур увидит, что такое на самом деле бокс. Я превосходно чувствую себя. Абрахам – великий боксер, и я рад возможности встретиться с ним», – сказал Диррелл.
В отличие от многих пресс-конференций дня, не было никакого крика, оскорблений, или нецензурных выражений в адрес друг друга.