Հունիսի 13-17-ը «UEFA Study Group Scheme» ծրագրի շրջանակներում կանցկացվի մարզչական սեմինար`կանանց ֆուտբոլի մարզիչների և կանանց ֆուտբոլի հետ կապ ունեցող անձանց համար: Սեմինարը տեղի կունենա Գերմանիայում` Դորտմունդի մոտ գտնվող Կայզերաու քաղաքում: Սեմինարի աշխատանքներին կմասնակցեն Գերմանիայի, Շվեդիայի, Բելգիայի և Հայաստանի ներկայացուցիչները, հաղորդում է Հայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիայի մամլո ծառայությունը: Հայաստանի պատվիրակությունը մեկնելու է Գերմանիա հետևյալ կազմով`
Ֆլեմինգ Սերիցլև (ՀՖՖ տեխնիկական տնօրեն) Արմեն Պետիկյան (ՀՖՖ տեխնիկական տնօրենի տեղակալ) Արթուր Ազարյան (ՀՖՖ տեխնիկական տնօրենի օգնական) Սաթենիկ Ամիրանյան (ՀՖՖ միջազգային բաժնի պետ) Քնարիկ Աբելյան (ՀՖՖ միջազգային բաժնի մասնագետ) Ռոբերտ Սահակյան (ՀՖՖ ֆուտզալի և կանանց ֆուտբոլի բաժանմունքի պետ)

A workshop on women’s football will be held in Germany in the framework of UEFA Study Group Scheme from June 13 to 17, with delegations from Armenia, Germany, Sweden and Belgium participating.
The Armenian delegation includes Flemming Seritslev, Armen Patikyan, Arthur Azaryan, Satenik Amirkhanyan, Knarik Abelyan, Robert Sahakyan (FFA representatives) as well as Liana Hayrapetyan, Vagharshak Aslanyan, Hayk Kirakosyan, Gagik Stepanyan and Mher Mikaelyan (coaches), the Federation of Football of Armenia told PanARMENIAN.Net.