Հայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիան «Անտարես» ընկերության հետ միասին վիկտորինա է անցկացրել` նվիրված ֆուտբոլի աշխարհի առաջնությանը:
Հուլիսի 17-ին ՀՖՖ կենտրոնակայանում հաղթողները ստացել են իրենց պարգևները` Մունդիալի լոգոտիպով շապիկներ և բաժակներ, ինչպես նաև տոմսեր, որոնցով կարող են ներկա գտնվել Հայաստանի հավաքականի 3 խաղերին:
«Վիկտորինային մասնակցել են շուրջ 600 երկրպագուներ, որոնցից 14-ը հաղթող են դարձել: Իսկ մասնակիցներից մեկը ոչ միայն գուշակեց եզրափակչի մասնակիցներին, այլ նաև խաղի հաշիվը»,- PanARMENIAN.Net-ի թղթակցի հետ զրույցում ասել է ՀՖՖ գործադիր տնօրեն Արմեն Մինասյանը:
Իսկ «Անտարես» ընկերության նախագահ Արմեն Մարտիրոսյանն ասաց, որ նման միջոցառումներ կանցկացվեն նաև ապագայում: «Հաջորդ տարի մենք կհրատարակենք «Ֆուտբոլային հանրագիտարան» և «Պելեն և ես» գրքերը»,- ասել է Մարտիրոսյանը:

The Football Federation of Armenia jointly with Antares Publishing House organized a quiz dedicated to 2010 World Cup.
On July 17, the winners received their prizes – cups, T-shirts and tickets for 3 matches to be played by Armenian national football team.
“600 people participated in the quiz, of whom 14 won. One participant not only named the teams to play the final but also predicted the score,” FFA Executive Director Armen Minasyan told a PanARMENIAN.Net reporter.
For his part, Antares President Armen Martieosyan informed that “Football Encyclopedia” and “Pele and Me” books will be published in 2011.