Արման Ամիրխանյանն ու Զավեն Հովհաննիսյանը կսպասարկեն Եվրոպայի մինչև 19 տարեկանների առաջնության 10-րդ խմբի մրցաշարի հանդիպումները, որոնք տեղի կունենան Բուլղարիայում հոկտեմբերի 6-ից 13-ը: Մրցաշարը կանցնի Իռլանդիայի, Սերբիայի, Լյուքսեմբուրգի և Բուլղարիայի թիմերի մասնակցությամբ:
Իսկ Ռուզաննա Պետրոսյանն ու Հասմիկ Ղարիբյանը կսպասարկեն Եվրոպայի կանանց մինչև 17 տարեկանների առաջնության 2-րդ խմբի մրցաշարի հանդիպումները, որոնք տեղի տեղի կունենան Հյուսիսային Իռլանդիայում հոկտեմբերի 15-ից 22-ը: Առաջին երկու տեղերի համար կպայքարեն Չեխիայի, Իռլանդիայի, Մակեդոնիայի և Հյուսիսային Իռլանդիայի հավաքականները, հաղորդում է ՀՖՖ մամլո ծառայությունը:

Arman Amirkhanyan and Zaven Hovhannisyan will officiate at 10th group matches of UEFA European U19 Championship to be hosted by Bulgaria on October 6-13.
The group includes the teams of Ireland, Serbia, Luxemburg and Bulgaria, the Football Federation of Armenia told PanARMENIAN.Net.
Besides, Ruzanna Petrosyan and Hasmik Gharibyan will officiate at the 2nd group matches of UEFA Women's U17 Championship to be held in Ireland on October 15-22 with participation the Czech Republic, Ireland, Macedonia and Northern Ireland.