Առաջին անգամՀայաստանումեզակիհամերգով հանդես կգահամաշխարհային ռոք ևբլյուզ երաժշտության լեգենդ Ջո Կոկերը: Համերգը կկայանա հոկտեմբերի 26-ին` ժամը 20:30-ին, Կարեն Դեմիրճյանի անվան Մարզահամերգային համալիրում:
Ջո Կոկերի համերգը Երևանումկազմակերպել են Ամերիաբանկըև«Երևանյան հեռանկարներ» 11-րդ երաժշտական միջազգային փառատոնը` Ամերիաբանկի 100 ամյակի կապակցությամբ:
Ինչպես PanARMENIAN.Net-ի թղթակցի հետ զրույցում նշել է Ամերիաբանկի հասարակայնության հետ կապերի պատասխանատուն, Ջո Կոկերի համերգը կկայանա նրա նոր` Hard Knocks ալբոմին նվիրված համերգային շրջագայության շրջանակներում:

Karen Demirchyan Sports and Concert Complex will host the first-ever concert of renowned rock/blues musician, composer and actorJoe Cocker in Yerevan on October 26, at 8:30 pm local time.
The concert is organized as part of special events of the 11th Yerevan Perspectives international music festival. It is dedicated to the 100th anniversary of Ameriabank.
Ameriabank’s PR coordinator told a PanARMENIAN.Net reporter that Joe Cocker’s concert will be held as part of the tour in support of his new album – Hard Knocks.