Արթուր Աբրահամը և Կարլ Ֆրոչը նոյեմբերի 15-ին մենամարտից առաջ համատեղ մամլո ասուլիս են տվել, որը կայանալու է նոյեմբերի 27-ին Հելսինկիում «Super Six» մրցաշարի երրորդ շրջանում
«Մենք փորձեցինք օգուտ քաղել Անդրե Դիրելից կրած պարտությունից, այդ ժամանակ ես զիջեցի նրան առաջին երկու ռաունդները, ինչը չի կրկնվի Ֆրոչի դեմ մենամարտում: Ես պետք է ավելի ագրեսիվ լինեմ մենամարտի սկզբում: Ես լավ մարզումներ եմ անցկացրել, հիանալի մարզավիճակում եմ գտնվում և կարծում եմ, որ առավելությունն իմ կողմից է»,- Աբրահամի խոսքերն է մեջբերում fightnews.com-ը:
Աբրահամը կարծում է, որ Ֆրոչը երկար հարված ունի, որն օգնել է նրան Միկել Քեսլերի դեմ մենամարտում:
«Ես պատրաստ եմ ուժերով չափվել բոլորի հետ: Ես բռնցքամարտել եմ միջին քաշային կարգում ավելի ուժեղ մարզիկների հետ և չեմ կարծում, որ Արթուրն այդքան ուժեղ է, ինչպես մարդիկ են մտածում: Ես հաղթելու ավելի մեծ շանսեր ունեմ»,- նշել է Ֆրոչը:

16 Ноябрь 2010 - 08:14 AMT
Артур Абрахам и Карл Фроч 15 ноября дали совместную пресс-конференцию перед поединком, который состоится 27 ноября в Хельсинки в рамках третьего круга турнира “Super Six”.
“ Мы попытались извлечь пользу с поражения от Андре Диррелла, тогда я отдал ему первые два раунда, что не повториться в поединке с Фрочем. Я должен быть более агрессивным в начале поединка. Я провел хорошие тренировки, нахожусь в отличной форме и думаю, что фактически преимущество на моей стороне”,- передает слова Абрахама fightnews.com.
Абрахам считает, что Фроч имеет длинный удар, который и помог ему в поединке с Миккелем Кеслером.
“Я готов помериться с силами со всеми. Я дрался с более сильными боксерами среднего веса, и я не считаю, что Артур настолько силен, как думают люди. У меня больше шансов на победу”,- отметил британский боксер.