Երևանում նոյեմբերի 23-ին կայացած մամլո ասուլիսում, պատասխանելով PanARMENIAN.Net-ի թղթակցի այն հարցին, թե ում է նվիրված «Մամա» երգը, «Մանկական Եվրատեսիլ-2010»-ում հաղթած դիմիր Արզումանյանըասխանել է, որ նվիրում է այն բոլոր հայերին:
«Ես շատ ուրախ եմ, որ ինձ վիճակվեց ներկայացնել մեր երկիրը նման հեղինակավոր մրցույթում ու հաղթել»,-ասել է Վլադիմիրը: Տղայի ուսուցչի և պրոդյուսերի խոսքերով, Վլադիմիրը մանկուց շատ ակտիվ երեխա էր, սակայն հաղթանակն ու ինքնավստահությունը տևական աշխատանքի արդյունք են:
Վլադիմիրին ու նրա ընկերներին՝ շոուի մասնակիցներին,շնորհավորեց աև «Ֆրանս Տելեկոմ» ընկերության (Օրանժ Արմենիա) գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան՝ նվերներ հանձնելով երեխաներին: «Կատարումը հիանալի էր: Սա մեծ իրադարձություն է նաև «Օրանժի» համար, որը գլխավոր հովանավորն էր»,-հավելել է նա:
Նոյեմբերի 20-ին «Մանկական Եվրատեսիլ-2010»-ն ավարտվեց Հայաստանի փայլուն հաղթանակով: Վլադիմիր Արզումանյանի «Մամա» երգը հավաքեց 120 միավոր:

2010 Junior Eurovision winner Vladimir Arzumanyan said that he was happy to represent Armenia at such a prestigious contest and win it.
Responding to a PanARMENIAN.Net reporter’s question as to whom his song (Mama) is dedicated, Arzumanyan said that he dedicates it to all Armenians.
According to the teacher and producer of Arzumanyan, the victory and self-confidence of the boy are a result of laborious work.
Orange Armenia CEO Bruno Duthoit also congratulated Vladimir Arzumanyan and his friends – participants of the show – and handed over presents to them. “The song’s performance was great. It is an important event also for Orange Armenia, as a general sponsor,” he said.
On November 20, Armenian participant of 2010 Junior Eurovision, Vladimir Arzumanyan won the contest, gaining 120 points for his song Mama.