Դեկտեմբերի 25-ին ԵՊՀ հյուրերի տանը տեղի ունեցավ ֆուտբոլի սիրողական բաց մրցաշարի հաղթողների պարգևատրման արարողությունը: Մրցաշարին մասնակցել է 12 թիմ Երևանից ու ՀՀ մարզերից:
Մրացաշարի գլխավոր մրցանակակիրն է դարձել «Հայ արի» թիմը, երկրորդ և երրորդ տեղերը համապատասխանաբար «Էրեբունի» ու «Էրեբունի պատանեկան» թիմերը: Մրցանակակիրները ստացան գավաթներ ու հավաստագրեր:
Լավագույն մարզիչ է ճանաչվել Մուշեղ Միկոյանը, լավագույն գոլի հեղինակն է Աշոտ Կարապետյանը, հարձակվողներից լավագույնը Նարեկ Ավագյանն է:
Արարողությանը ներկա էին նաև լեգենդար «Արարատ-73»-ի անդամները, որոնց հատուկ դիպլոմներ ստացան:
Մրցաշարի կազմակերպիչները խոստացան, որ 2011թ. մասնակիցների քանակը կավելանա և մրցաշարին կմասնակցեն բոլոր մարզերը, ինչպես նաև Արցախն ու Ջավախքը:

On December 25, Yerevan State University hosted an award ceremony for the winners of amateur football tournament.
Among 12 teams participating in the tournament, Hay Ayri, Erebuni and Youth Erebuni become gold, silver and bronze medalists.
Mushegh Mikoyan was nominated as the best trainer, Ashot Karapetyan was awarded for scoring the best goal of the tournament; Narek Avagyan was announced as the top goal scorer.
Football players of the legendary Ararat 93 team, also present at the ceremony, were awarded with special diplomas.