«Apaga Technologies» ընկերության հսկիչ փաթեթների հանձնումը, որոնք պատկանում են Միշել Դավուդյանին, մեկ այլ մարդու չի ազդի ընկերության գործունեության վրա: Ինչպես հայտարարել են PanARMENIAN.Net-ի թղթակցին ընկերությունից, այդ որոշումն ընդունվել է բաժնետերերի կողմից` ելնելով ընկերության շահերից, և տեխնիկական անհրաժեշտություն է: Ընկերությունը նաև հավաստիացնում է, որ Միշել Դավուդյանը շարունակելու է ղեկավարել ընկերությունը:
Հանրային ծառայությունները կարգավորող հանձնաժողովը նիստի ընթացքում հաստատել է «Apaga Technologies» ՓԲԸ-ի բաժնետոմսերի 75 տոկոսի հանձնումը, որոնք պատկանել են Միշել Դավուդյանին, ՀՀ քաղաքացի Միշա Անտոնյանին:
2007-ին հիմնված ընկերությունը տրամադրում է տեղեկատվական անվտանգության ծառայություններ` աուդիտ, ՏՏ-խորհրդատվություն, համակարգերի և ցանցերի նախագծում և հաստատում, ինչպես նաև բանկերի, վարկային կազմակերպությունների համար բացառիկ ծրագրային լուծումներ և այլն:

Передача контрольного пакета акций компании “Apaga Technologies”, принадлежащего Мишелю Давудяну, другому владельцу никак не скажется на деятельности компании. Как заявили корреспонденту PanARMENIAN.Net в компании, данное решение было принято акционерами, исходя из интересов компании, и является лишь технической необходимостью. В компании также заверили , что Мишель Давудян продолжит руководить компанией.
Комиссия по регулированию общественных услуг Армении в ходе заседания утвердила передачу 75% простых акций ЗАО “Apaga Technologies”, принадлежащих Мишелю Давудяну, гражданину РА Мише Антоняну.
Компания, основанная в 2007 году, предоставляет услуги по информационной безопасности: аудит, ИТ-консалтинг, проектирование и установку сетей и систем, а также эксклюзивные программные решения для банков, кредитных организаций, платежных систем и т.д. В январе 2010 года Apaga Technologies приобрела телекоммуникационную инфраструктуру, принадлежащую компании «Ширак Технолоджис» – ведущей компании по предоставлению интернет-услуг в Гюмри и Ширакской области.