Համաշխարհային աստղ Սարա Քոնորի համերգը, որը տեղի էր ունենալու Երևանում փետրվարի 19-ին, հետաձգվեց տեխնիկական պատճառներով, սակայն, համերգն անպայման տեղի կունենա մարտի 8-ին, փետրվարի 24-ին տեղի ունեցած մամլո ասուլիսի ժամանակ հավաստիացրել է համերգի կազմակերպիչ «VH մյուզիք» պրոդյուսերական կենտրոնի տնօրեն Վահան Հարությունյանը: Նա հավելել է նաև, որ համերգի ընթացքում Քոնորը կերգի 6 երգ, ինչպես նաև կներկայացնի իր նոր երգը: Համերգը կտևի 2 ժամ 10 րոպե:
Վահան Հարությունյանը նշել է, որ ընկերությունը գերադասում է աշխատել արտերկրի աստղերի հետ, քանի որ նրանց հետ ավելի հեշտ է աշխատելը: Բանակցություններ են ընթանում Երևանում Մարկ Էնթոնիի համերգի կազմակերպման շուրջ, ասել է նա:

Founder of VH Music Vahan Harutyunyan said that the concert of world-known pop star Sarah Connor which was previously scheduled for Feb 19 was postponed due to technical problems.
However, he assured that the concert will take place on March 8. “Sarah Connor will sing 6 songs, as well as a new one during the concert, which will last 2 hours 10 minutes,” he said.
He noted that the company prefers to work with foreign stars than with Armenian, as it’s “easier to work with them.”
Harutyunyan also informed that they are currently negotiating a possibility of Mark Anthony’s concert in Yerevan.