Մարտի 4-ին Երևանում Գաֆեսճյան Արվեստի կենտրոնում «Կասկադի երաժշտություն» համերգաշարի շրջանակներում տեղի կունենա Dorians ռոք խմբի համերգը: Համերգային ծրագիրը կբացի Ստեփան Շաքարյանը: Համերգը կսկսվի 19:30-ին, տոմսերի արժեքը` 4000 դրամ:
«Կասկադի երաժշտություն» համերգաշարի շրջանակներում սպասվում են նաև այլ համերգներ. մարտի 5-ին` «Որդան կարմիր» ռոք խումբ, մարտի 11-ին` Սիմֆո-ջազ նվագախումբ Երվանդ Երզնկյանի գլխավորությամբ, մարտի 12-ին` հեղինակային երգերի երեկո, որի ընթացքում ելույթ կունենան Էդուարդ Զորիկյանը, Վախթանգ Հարությունյանը, Արմինե Հայրապետյանը, Սարգիս և Գագիկ Շիբոյանները, մարտի 18-ին` «No Spirit» ջազ խումբը, «Չիկոն և ընկերները» ջազ բենդը, մարտի 25-ին` Հայաստանի պետական ջազային նվագախումբը, մարտի 26-ին` հեղինակային երգերի երեկո, որի ընթացքում ելույթ կունենա Վահան Արծրունին, Դավիթ Ամալյանը, Արմեն Ադամյանը, Կարեն Մամիկոնյանը, Արթուր Ավետիսյանը:

4 марта в центре искусств Гафесчян в Ереване в рамках серии "Музыка Каскада" состоится концерт рок-группы Dorians. Концертную программу откроет композитор, пианист, народный артист Армении Степан Шакарян. Концерт начнется в 19:30, стоимость билетов 4000 драмов.
В рамках серии "Музыка Каскада" также ожидаются концерты: 5 марта – рок-группа "Вордан кармир", 11 марта – оркестр Симфо-джаз под руководством Ерванда Ерзнкяна, 12 марта – вечер авторских песен, в ходе которого выступят Эдуард Зорикян, Вахтанг Арутюнян, Армине Айрапетян, Саргис и Гагик Шибояны, 18 марта – джаз-группа “No Spirit” (Франция), 19 марта – джаз группа "Чико и друзья", 25 марта – государственный джазовый оркестр Армении, 26 марта – вечер авторских песен, в ходе которого выступят Ваан Арцруни, Давит Амалян, Армен Адамян, Карен Мамиконян, Артур Аветисян.