Փոփ-երգչուհի Սարա Քոնորի` մարտի 8-ին Երևանում ծրագրված համերգը չի կայանա: Ինչպես ասվում է Live Legend Entertainment-ի հաղորդագրության մեջ, համերգի չեղյալ հայտարարվելու պատճառ է դարձել այն փաստը, որ հայկական կողմը չի կատարել գործարքի պայմանները, իսկ պայմանագրի այլ տարբերակներն անընդունելի են երգչուհու համար: Հաղորդագրության մեջ ափսոսանք է արտահայտվում համերգի անցկացման անհնարության կապակցությամբ: «Մենք հույս ունենք, որ Սարա Քոնորին դեռ հնարավորություն կընձեռվի ելույթ ունենալու Հայաստանում»,- նշվում է Live Legend Entertainment-ի հաղորդագրության մեջ:
Ավելի վաղ փետրվարի 19-ին Կարեն Դեմիրճյանի անվ. Մարզահամերգային համալիրում ծրագրված Սարա Քոնորի համերգը մարտի 8-ին տեղափոխվեց տեխնիկական խնդիրների պատճառով:
Ինչպես այն ժամանակ լրագրողներին հաղորդեց երևանյան համերգի կազմակերպիչ «VH Music»-ի տնօրեն Վահե Հարությունյանը, «Սարա Քոնորն անհամբերությամբ սպասում է իր համերգին Երևանում»: Ընդ որում, համերգի կազմակերպիչը նկատեց, որ Հայաստան ժամանելու համար Քոնորն առանձնակի պահանջներ չի ներկայացրել, և խոստացավ, որ համերգը չի հետաձգվի:

4 Март 2011 - 18:31 AMT
Запланированный на 8-ое марта концерт поп-звезда Сары Коннор в Ереване отменен. Как говорится в поступившем в PanARMENIAN.Net сообщении компании Live Legend Entertainment, причиной отмены стал тот факт, что армянская сторона не выполнила условия заключенного контракта, а другие варианты договора неприемлемы для певицы. В сообщении выражается сожаление в связи с невозможностью проведения концерта. «Мы надеемся, что Саре Коннор представится еще возможность выступить в Армении», – отмечается в сообщении Live Legend Entertainment.
Ранее запланированный на 19 февраля в Спортивно-концертном комплексе им. Карена Демирчяна в Ереване концерт Сары Коннор был перенесен на 8 марта из-за технических проблем.
Как сообщил тогда журналистам директор организатора ереванского концерта "VH Music" Ваге Арутюнян, «Сара Коннор с нетерпением ждет концерта в Ереване». При этом организатор концерта заметил, что для приезда в Армению Коннор не представила особых требований, и пообещал, что больше концерт откладываться не будет.