Մարտի 7-ին սկսվել է Հայաստան-Ռուսաստան ֆուտբոլային խաղի տոմսերի վաճառքը, որը կայանալու է մարտի 26-ին Վազգեն Սարգսյանի անվան հանրապետական մարզադաշտում 2012թ. Եվրոպայի առաջնության ընտրական մրցաշարի խմբային փուլի շրջանակներում: Տոմսերի վաճառքը սկսվել է նախատեսվածից երեք օր շուտ:
Ինչպես PanARMENIAN.Net-ին են հայտնել ՀՖՖ-ի մամլո ծառայությունում, մեկ երկրպագուին կվաճառվի չորս տոմսից ոչ ավելի, գնորդը պետք է ներկայանա անձնագրով:
Արևմտյան տրիբունայի տոմսերի գինը 7000 դրամ է, արևելյան տրիբունայի տոմսերինը՝ 5000 դրամ, իսկ հյուսիսային ու հարավային տրիբունաներինը՝ 3 000 դրամ:

Билеты на футбольный матч между национальными сборными Армении и России, который состоится в рамках группового этапа отборочного турнира чемпионата Европы 2012 года и намечен на 26 марта на республиканском стадионе имени Вазгена Саркисяна в Ереване, поступят в продажу с 7 марта – на три дня раньше, чем было объявлено ранее.
Как сообщили PanARMENIAN.Net в пресс-службе Федерации футбола Армении, одному болельщику будет продаваться не более четырех билетов. При покупке билетов необходимо иметь при себе паспорт. Стоимость билетов на западную трибуну – 7000 драмов, восточную трибуну – 5000 драмов, а северную и южную трибуны – 3000 драмов.