«ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ն հայտարարում է «Միասնական», «Հանրապետություն», «ԱՊՀ», «Լայն ցանց», «Հարմարավետ», «Խոսիր» և «Easy» սակագնային փաթեթների բաժանորդների համար ակցիայի մեկնարկի մասին: 2011 թվականի մարտի 22-ից մինչև ապրիլի 30-ը վերոնշյալ սակագնային փաթեթների բաժանորդների համար օրվա ընթացքում երրորդ և հաջորդող SMS հաղորդագրությունների արժեքը կրկնակի կնվազի և կկազմի 10 դրամ:
«Սկսելով նոր գարնանային ակցիան` «ԱրմենՏել» ընկերությունը հերթական անգամ հաճելի անակնկալ է մատուցում իր բաժանորդներին` առաջարկելով SMS ծառայությունից օգտվելու ավելի հարմարավետ և մատչելի տարբերակ», – նշեց «ԱրմենՏել» ՓԲԸ Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Ակցիայի պայմանները տարածվում են դեպի Beeline բջջային ցանց, ինչպես նաև ՀՀ այլ և ԼՂՀ բջջային ցանցեր ուղարկվող SMS հաղորդագրությունների համար, հաղորդում է ընկերության մամլո ծառայությունը:

22 Март 2011 - 06:46 AMT
«АрменТел» объявляет о начале акции для абонентов тарифных планов «Единый», «Республика», «СНГ», «Большая сеть», «Удобный», «Говори» и «Easy».
С 22-го марта по 30 апреля 2011 года для абонентов данных тарифных планов стоимость третьего и последующих SMS-сообщений в течение суток составит 10 драм.
«Начиная новую весеннюю акцию, компания «АрменТел» преподносит сюрприз своим абонентам, предлагая еще более выгодную и удобную возможность общения по SMS», – сказал Генеральный директор «АрменТел» Игорь Климко.
Условия акции действуют при отправке SMS-сообщений на номера мобильной сети Beeline в Армении, а также на другие мобильные сети РА и НКР.