ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը ներկայացնում է «Անձնական» հետվճարային նոր սակագնային պլանը։Այն անհատներին ևփոքր ձեռնարկություններին թույլ է տալիս լիովին վերահսկել հաղորդակցման ծախսերը: 10.000 դրամ ամսավճարի դիմաց բաժանորդը ստանում է ամսական 5000 րոպե ներցանցային խոսելաժամանակ, 200 րոպե խոսելաժամանակ դեպի ՀՀ այլ ցանցեր, 200 SMS, 200 ՄԲ ինտերնետ։
Իսկ ամսվա ընթացքում նշվածից ավելին օգտագործելու դեպքում ծառայությունների վճարը գանձվում է ըստ սահմանված սակագների։
Մանրամասն տեղեկություններ կարելի է ստանալ www.vivacell.am կայքից, զանգահարել 111 անվճար հեռախոսահամարով կամ այցելել սպասարկման կենտրոններ և վաճառակետեր։

VivaCell-MTS has announced introduction of the new “Personal” postpaid tariff plan, which lets both individuals and small entrepreneurs fully control their communication expenses.
For AMD 10000 monthly fee the subscriber gets: 5000 minutes of on-net airtime per month; 200 minutes of airtime to RA other GSM networks per month; 200 SMS per month; 200 MB of Internet traffic per month.
In case of consuming beyond the mentioned limits, the cost of services is charged according to the set tariffs, the company’s press office reported.