Արթուր Աբրահամը կդառնա Boom-Boom երգի տեսահոլովակի գլխավոր դերակատարը: Ինչպես հայտնի է, այդ երգով Էմմին հանդես կգա Եվրատեսիլ-2011-ում: Այդ մասին Երևանում կայացած մամլո ասուլիսում հայտարարել է ինքը Էմմին: Նա հրաժարվել է բացահայտել կլիպի սյուժեի մանրամասները՝ նշելով, որ կլիպը նկարահանվում է Հայաստանում ու Գերմանիայում և ավարտին կհասցվի մեկ շաբաթում:
Էմմին հայտնել է նաև, որ առաջիկա օրերին նա կսկսի իր պրոմո-տուրը եվրոպական երկրներով, իսկ իր ելույթը Եվրատեսիլում նվիրում է իր հոր՝ քանդակագործ Դավիթ Բեջանյանի հիշատակին, որը վախճանվեց փետրվարին:
Boom-Boom երգը (երաժշտությունը՝ Apricota խումբ, խոսք՝ Սոսի Խանիկյանի, գործիքավորումը՝ Արա Թորոսյանի), որով Էմմին հանդես կգա Եվրատեսիլում, ընտրվեց մարտի 5-ին Հայաստանի Հանրային հեռուստատեսության եթերում SMS-քվեարկության և ժյուրիի որոշման միջոցով՝ 50/50 հարաբերակցությամբ: Էմմին հանդես կգա մայիսի 10-ին 4 համարի տակ:
Ընդհանուր առմամբ «Եվրատեսիլ-2011» մրցույթին Դյուսելդորֆում կմասնակցեն 43 երկրների ներկայացուցիչներ: Եվրատեսիլի մասնակից երկրները արդեն անց են կացրել ազգային ընտրությունները և որոշել են իրենց մասնակիցների անունները: Եվրոպայի հեռարձակողների միությունը արդեն ստացել է Եվրատեսիլի մասնակիցների բոլոր երգերը: 2010թ. Եվրատեսիլին մասնակցեց 39 երկիր:

Артур Абрахам сыграет главную роль в клипе на песню «Boom-Boom», с которой певица Эмми выступит на конкурсе популярной музыки «Евровидение-2011». Об этом на пресс-конференции в Ереване заявила сама Эмми. При этом она отказалась раскрыть детали сюжета клипа, отметив только, что клип снимается в Армении и Германии и будет завершен в течение недели.
Эмми также сообщила, что в ближайшие дни начнет свой промо-тур по европейским странам, а свое выступление на Евровидении посвящает памяти своего отца, скульптора Давида Беджаняна, который скончался в феврале.
Песня “Boom-Boom” (музыка – группа Apricota, слова – Соси Ханикян, аранжировка – Ара Торосян), с которой Эмми представит Армению, была отобрана 5 марта в эфире Общественного телевидения Армении путем SMS-голосования и решения профессионального жюри в соотношении 50/50. Эмми выступит 10 мая под номером 4.
В общей сложности в конкурсе “Евровидение-2011” в Дюссельдорфе примут участие представители 43 стран. Страны-участницы «Евровидения-2011» уже провели национальные отборы и определились с именами своих конкурсантов. Европейский вещательный союз уже получил песни всех участников «Евровидения-2011». В 2010 году в «Евровидении» приняли участие представители 39 стран.